1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YENİCAMİ SERT ÇIKIŞTI
YENİCAMİ SERT ÇIKIŞTI

YENİCAMİ SERT ÇIKIŞTI

Yenicami Ağdelen Kulübü son günlerde kulübe ve başkan Kaan Kaner’e yönelik açıklamalar yapan Bostancı Bağcıl başkanı Hasan Besim’in yaptığı açıklamalara “Kişi herkesi kendi gibi bilir” başlığıyla yayınladığı basın bildirisiyle ceva

A+A-

 

 

Yenicami Ağdelen Kulübü son günlerde kulübe ve başkan Kaan Kaner’e yönelik açıklamalar yapan Bostancı Bağcıl başkanı Hasan Besim’in yaptığı açıklamalara “Kişi herkesi kendi gibi bilir” başlığıyla yayınladığı basın bildirisiyle cevap verdi. Bildiride “Etik değerler üzerine en son konuşması gerekenlerden etik dersi değil almak ne dediğini bile iki kez süzgeçten geçirip dinlenilmesi gerektiğini kamuoyuna bildiririz” denildi. Ayırca kendileri istemedikten sonra kimsenin parasının futbolcularını almaya yetmeyeceği vurgulandı. Bildiri şöyle:

“Yenicami Ağdelen Kulübü Yönetim Kurulu, Bağcıl başkanının gerçekleri çarpıtarak, kamuoyunun kafasını karıştırma amaçlı olarak yaptığı açıklamaların bir hukuki boyutu olduğunu öncelikle vurgulamak ister.  Bu bağlamda bu konu ile ilgili yapacağı her açıklama da bunun bir hukuki yaptırım içereceğini de bilmesi gerekir.

Yenicami Yönetim Kurulu tüm kamuoyunun yakından takip ettiği üzere attığı tüm adımlarını şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkesi ile uygulamaktadır. Etik değerler üzerine en son konuşması gerekenlerden etik dersi değil almak ne dediğini bile iki kez süzgeçten geçirip dinlenilmesi gerektiğini kamuoyuna bildiririz.  Yenicami olarak hesabını veremeyecek hiçbir kuruşumuzun olmamasına karşı, kaynağı belli olmayan paralarla da zaten iş yapmayız, bu tarz ilişkileri kimin olduğunu da zaten tüm kamuoyu yerel basından takip etmiştir. 

Yenicami her kulüp gibi türlü dönemlerden geçmiş ama hiçbir zaman hukuk dışı, etik dışı uygulamalar yapmamıştır.

Yenicami Yönetim kurulu belirtir ki; Başkanımızın şahsına hakaret eden bu zatın mahkeme sürecine ilişkin başkanımızı bağlayan boyutunu bizzat başkanımız kendi hukukçuları ile irdeleyecektir.

Yine Bağcıl Kulubü Başkanı’nın sözleşmeli futbolcumuz olan Behiç’i transfer edeceklerine yönelik olarak ortaya attığı iddiaları gülerek karşıladığımızı da belirtmek isteriz. Kendi çocukları olarak nitelendirdikleri Behiç’i yine kendileri bize satmışlardır. Behiç Yenicami’nin futbolcusudur ve hiçbir para biz istemedikten sonra bir futbolcuyu bizden almak için yeterli bir para değildir. Zaten Yenicami kendi çocuklarına da fiyat biçmez.

Yenicami olarak bizler herkesi kendimiz gibi zannettiğimiz için, kişilikli ve düzeyli bir ilişki kurmak istemiş ve ne yazık ki bazı insanlara hak etmediğinden çok itimat etmişizdir ve bu konuda bir özeleştirimiz de vardır.

Yenicami olarak üzüldüğümüz en önemli nokta ise karşımızdakinin de herkesi kendi gibi sanacağını tahmin etmeyişimizdir”

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 446 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler