1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'YENİCAMİ MAÇI PATLAMA MAÇIM'
YENİCAMİ MAÇI PATLAMA MAÇIM

'YENİCAMİ MAÇI PATLAMA MAÇIM'

Lefke’nin yıldız futbolcusu Kemal Uçaner, Telsim Süper Ligi’nin ikinci haftasında karşılaşacakları Yenicami maçını dört gözle beklediğini söyledi. Lefke seyircisiyle ilk kez Yenicami maçıyla Karadağ Stadı’nda buluşacak olmanın heyecanın

A+A-

Yenicami’den Lefke’ye transfer olan yıldız oyuncu Kemal Uçaner, ligin ikinci haftasında karşılaşacakları Yenicami maçının heyecanını şimdiden yaşadığını söyledi

  

“KARADAĞ’DA İLK MAÇIM YENİCAMİ OLACAK”… Uçaner: “Yenicami maçının heyecanını şimdiden içimde yaşıyorum. İlk kez Karadağ’da resmi bir maç oynayacağım ve ilk kez Lefke seyircisiyle bu maçta buluşacağım.”

 

 

Kamil KOLCU

 

Lefke’nin yıldız futbolcusu Kemal Uçaner, Telsim Süper Ligi’nin ikinci haftasında karşılaşacakları Yenicami maçını dört gözle beklediğini söyledi.

Lefke seyircisiyle ilk kez Yenicami maçıyla Karadağ Stadı’nda buluşacak olmanın heyecanını şimdiden yaşadığını söyleyen Kemal Uçaner, “Bu maçın Yenicami maçı olacak olması benim için ayrı bir heyecan. Bu maçta patlama yapacağım. Yenicami maçının heyecanını içimde yaşıyorum. İlk kez Karadağ’da resmi bir maç oynayacağım ve ilk kez Lefke seyircisiyle bu maçta buluşacağım.” dedi.

 

“20 GOL ATARIM”

 

Lefke’ye transfer olduktan sonraki sürecide değerlendiren Kemaç Uçaner, takımdaki arkadaşlıktan ve ortamdan mutlu olduğunu belirterek yeni sezonda 20 gol atacağını iddia etti. “Uyum sorunu yaşamadım ve bana gösterilen ilgiden memnunum” diyen Kemal Uçaner, “Çok güzel iki tane kamp geçirdik. Hazırlık maçlarında iyi performans sergiledik. Zirveyi zorlamak istiyoruz. Tüm çalışmalarımızı ve hazırlıklarımızı bu doğrultuda yapıyoruz”  diyerek sözlerini tamamladı. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 593 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler