1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YENİCAMİ FİNAL ARIYOR
YENİCAMİ FİNAL ARIYOR

YENİCAMİ FİNAL ARIYOR

Telsim Basketbol Büyük Erkekler Ligi Play-Off serisinde 2-1 önde bulunan Yenicami ile Gönyeli bugün saat 15.00’te yeniden karşılaşıyor. Basketbol Federasyonu tarafından organize edilen Telsim Büyük Erkekler Basketbol Ligi play-off maçlarına Gönyeli

A+A-

 

 

 

 

Telsim Basketbol Büyük Erkekler Ligi Play-Off serisinde 2-1 önde bulunan Yenicami ile Gönyeli bugün saat 15.00’te yeniden karşılaşıyor.

Basketbol Federasyonu tarafından organize edilen Telsim Büyük Erkekler Basketbol Ligi play-off maçlarına Gönyeli ile Yenicami arasında oynanacak karşılaşma ile devam ediliyor.

Yakın Doğu Üniversitesi’ni Play-Off serisinde 3-0 ile geçerek ilk finalist olan Koop Spor’un rakibi bu gün belli olabilir. Play-Off serisinde 2-1 galip durumda bulunan Yenicami’nin bu gün oynanacak karşılaşmayı kazanması halinde Telsim Büyük Erkekler Basketbol Ligi’nde 2’nci finalist takım olacak. Karşılaşmayı Gönyeli’nin kazanması halinde ise seri 2-2 olacak ve 2’nci finalist son karşılaşmada belli olacak.

Bugün saat 15.00’te Necati Taşkın Spor Salonunda oynanacak Gönyeli - Yenicami karşılaşmasının çok çekişmeli geçmesi bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 463 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler