1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Yeniboğaziçi ve Güzelyurt’ta hırsızlık
Yeniboğaziçi ve Güzelyurt’ta hırsızlık

Yeniboğaziçi ve Güzelyurt’ta hırsızlık

Yeniboğaziçi’de, dün Sevgi Vehit’e’e ait evden muhtelif ziynet eşyaları; Güzelyurt'ta ise Osman Hür’ün evinden ise bir bakır kazan ve iki bakır tencere çalındı.

A+A-

Polis Basın Bülteni’ne göre, Sevgi Vehit’in evinde dün öğleden sonra meydana gelen hırsızlık, evin kapısı kırılarak; Osman Hür’ün evindeki hırsızlık ise pencere camı kırılarak yapıldı.

MARKETTE UNUTULAN CEP TELEFONUNU ÇALDI

Gazimağusa’da dün Pembe Bozdağ’ın Lemar marketteki oyun salonunda bir koltuğun üzerinde unuttuğu cep telefonunun H. T. (E-18) tarafından bulunarak çalındığı tespit edildi.

Polis zanlı hakkında soruşturma başlattı.

KASTİ HASAR

Polis Basın Bülteni’ne göre, 12-14 Mart tarihleri arasında Güzelyurt'ta Dallas mevkiinde, Vakıflar İdaresi’ne ait kapısız motor evinde bulunan elektrik panosu, yerinden söküldü ve elektrik aksamları kasten ve kanunsuz olarak kesilerek hasara uğratıldı.

TV KABLOSU KISA DEVRE YAPTI, YANGIN ÇIKTI
Yine Güzelyurt'ta dün saat 12.00’de Nazmiye Beyaz’a ait evde televizyonun elektrik kablosunun kısa devre yapması sonucu yangın çıktı.
Yangın sonucu oda içerisinde bulunan tüm ev eşyaları yanarak zarara uğradı. Yangın,  itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
EVİNE DÖNMEYEN ERKUT YILDIRIM ARANIYOR
Gazimağusa'da, dün sabah 05.00 sıralarında evinden KY 403 plakalı aracıyla ayrılan 34 yaşındaki Erkut Yıldırım’ın henüz geri dönmediği bildirildi.
Polisin, Yıldırım’ın bulunması için ve öteki olaylarla ilgili soruşturmaları sürüyor.

(TAK)

Bu haber toplam 1038 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler