1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YENİ ERENKÖY'DE YİNE HIRSIZLIK
YENİ ERENKÖYDE YİNE HIRSIZLIK

YENİ ERENKÖY'DE YİNE HIRSIZLIK

Yeni Erenköy’de dün belediye binasının park yerinde, park halinde bulunan belediye aracı çalındı.

A+A-

 

 

Yeni Erenköy’de dün belediye binasının park yerinde, park halinde bulunan belediye aracı çalındı. Polis olayla ilgili soruşturmaya devam ediyor. Yeni Erenköy’de yaşanılan bu olay köyde 1 hafta içinde yaşanılan 2’inci hırsızlık olayı oldu.

Yeni Erenköy’de 1 hafta da 2’inci hırsızlık olayı yaşandı. Dün yaşanan hırsızlık olayında, belediye aracı, belediyenin park yerinden çalındı. Belediye personelinin kullanımda olan salon araç park yerinden camları kırılarak alındı ve belediyenin çöp alanına atıldı. Dün sabah belediye işçileri tarafından bulunan araç camları kırık vaziyette belediye çöplüğüne atıl vaziyette bulunuyordu. Görgü tanıkları bu olayı bir hırsızlık değil de bir kundaklama olarak değerlendirirken, birinin belediye ile bulunan bir anlaşmazlığından dolayı bunu yaptığını öne sürdü. Yeni Erenköy belediyesinde yaşanan bu olay basına yansıtılmak istenmedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yeni Erenköy belediye başkanı Özay Öykün, olayı Lefkoşa’da bulunduğu bir sırada öğrendiğini ve üzüntü duyduğunu söyledi. Öykün, bu olayda bir kasıt aranmaması gerektiğini ama polis soruşturması bitmeden, suçluların veya suçlunun kim olduğu anlaşılmadan bir fikir yürütmenin doğru olmadığını belirtti. Öykün belediye olarak polis soruşturmasının sonucunu beklediklerini ve ancak o zaman olayın sebebinin en net şekilde anlaşılacağını söyledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 920 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler