1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yeni başkan Onurlu
Yeni başkan Onurlu

Yeni başkan Onurlu

Girne Belediyesi Tenis Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu yapıldı

A+A-

Girne Belediyesi Tenis Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu Pazar günü yapılırken 2015 Yönetim Kurulu Başkanlığı’na oy birliğiyle Demet Onurlu getirildi.

Girne Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Leymosun Kültür Evi’nde gerçekleştirilen Tenis Kulübü Olağanüstü Genel Kurul toplantısına yaklaşık 30 üyenin katıldığı belirtildi.

Başkanlığa, tek aday olan Demet Onurlu getirilirken, Asbaşkanlığa Amber Ciddi Arabacı, üyeliklere İzzet Kanaga, Müge Yücetürk, Rasime Keleş, Ayla Çavlı, Sevim Serdaroğlu Aksay, Pembe Gürdeniz, Kemal Soyer, Disiplin Kurulu’na Metin Erduran, Armağan Çelik, Nil Şahin; Denetleme Kurulu’na Deniz Atik Ciddi ve Fezile Nejdet’in seçildiği kaydedildi.

Demet Onurlu, yaptığı konuşmasında, böyle bir göreve getirildiği için teşekkür ederek, tenis sporunun gelişmesi için katkıda bulunmaktan mutluluk duyacağını söyledi.

Sağlıklı yaşamın önemine dikkat çeken Onurlu, Girne Tenis Kulübü tesislerinde hoşça vakit geçirilebileceğini de sözlerine ekledi. Onurlu, tesislerinin herkese açık olduğunu ifade ederek, çocuk, genç ve yetişkinleri tenis öğrenmeye ve tesisten yararlanmaya davet etti.

Bu haber toplam 974 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler