1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YEDİDALGA, İKİ GENCİNE AĞLADI
YEDİDALGA, İKİ GENCİNE AĞLADI

YEDİDALGA, İKİ GENCİNE AĞLADI

Hayatlarının en güzel baharında yaşamını kaybeden pırıl pırıl iki genç için ağladı Yedidalga

A+A-

Yedidalga bölgesi dün iki genç insanı için gözyaşlarına boğuldu. Hayatlarının en güzel baharında yaşamını kaybeden pırıl pırıl iki genç için ağladı Yedidalga...

Üniversite eğitimleri için Lefkoşa’dan Yedidalga’ya giderken araçları bozularak yol kenarında bekleyen 5 arkadaştan biri olan Ferkan Bozkurt, diğeri ise Necdet Işıkgün talihsiz bir kaza sonucu genç yaşta hayatlarını kaybetti.

Çok iyi arkadaş olan ve çevrede çok sevilen iki genci kaybetmenin acısını yaşayan Yedidalga’da dün büyük bir yas vardı.

 

YÜREKLER PARÇALANDI

İlk olarak 20 yaşındaki Necdet Işıkgün’ün cenazesi kılınırken, ikindi namazı ile de Ferkan Bozkurt son yolculuğuna uğurlandı. Dün  Yedidalga Cami’de kılınan her iki cenaze töreninde gözyaşları sel olup aktı.

Okuldaki dersleri bitip arkadaşları ile köylerine dönerken ecelin yolda yakaladığı iki arkadaşın cenaze törenine; CTP ve UBP bölge milletvekilleri, Lefke Belediye Başkanı Mehmet Zafer, Güzelyurt Kaymakamı Menteş Gündüz, iş adamları yanında Işıkgün ve Bozkurt’un arkadaşları ve sevenleri de katıldı.

 

TARİFSİZ ACI…

Aynı kazada oğullarını kaybeden iki baba sessizce gözyaşlarına boğulurken, oğullarını kaybettiklerine inanamayan anne Işıkgün ve anne Bozkurt acılar içinde feryat etti. Gençlerin sevenlerinin de fenalaştığı her iki cenaze töreni Ferkan Bozkurt ve Necdet Işıkgün’ün Lefke’de toprağa verilmesiyle son buldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1030 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler