1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YEDİ HAKEM SINIFTA KALDI
YEDİ HAKEM SINIFTA KALDI

YEDİ HAKEM SINIFTA KALDI

Önümüzdeki sezon için klasman belirleme sınavları kapsamında Salı ve Çarşamba günü yapılan atletik testlere tabi tutulan 106 hakemden 7 tanesi başarısız oldu

A+A-

 

 

 

 

Geçtiğimiz Salı ve Çarşamba günleri Lefkoşa Atatürk Stadı’nda yapılan ve 2012 – 2013 Futbol Sezonu Klasman Belirleme Sınavları kapsamında birinci atletik testlere 106 hakem katılırken bu hakemlerden ilk gün 1 ve 2’nci gün 6 hakem başarısız oldu. Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu EPAK Başkanı Derviş Atakan imzası ile yayınlanan basın bildirisinde iki gün süren testler 6 adet 40 metre ve 20 adet 150 metre şeklinde yapıldığı belirtildi. 106 hakemin ter döktüğü testlerin ilk gününde 1, ikinci gününde 6 olmak üzere toplamda 7 hakemin başarısız olduğu belirtilirken, 4 hakemin mazeretleri dolayısıyla testlere katılamadığı açıklandı.

 

YAZILI SINAV AY SONUNDA

Atletik testlerin MHK üyeleri, Kondisyon Tesit Sorumlusu Doç. Dr. Cevdet Tınazcı ve atletizm hakemleri tarafından yapıldığı belirtilen bildiride, bir sonraki testlerin ligler başlamadan eylül ayında gerçekleştirileceği belirtildi.

2012 – 2013 Futbol Sezonu Klasman Belirleme Sınavları’nın ikincisi olan yazılı sınavın mayıs ayı sonunda belirlenecek bir tarihte yapılacağı açıklandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 494 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler