1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YDÜ’DEN ÜST ÜSTE 5’İNCİ ŞAMPİYONLUK
YDÜ’DEN ÜST ÜSTE 5’İNCİ ŞAMPİYONLUK

YDÜ’DEN ÜST ÜSTE 5’İNCİ ŞAMPİYONLUK

Yakın Doğu Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 2012 Üniversiteler Darts Şampiyonası’nda oynadığı tüm karşılaşmaları da kazanan Yakın Doğu Üniversitesi üst üste 5’inci kez şampiyon oldu

A+A-

 

 

 

 

KKTC Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen 2011 - 2012 Üniversiteler Spor Oyunları’nın ilk şampiyonası olan Üniversiteler Darts Şampiyonası dün gerçekleşti.

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde gerçekleşen Üniversiteler Darts Şampiyonası saat 11.00'de başladı ve saat 16.30’da tamamlandı.

Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ), Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ), Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) ve Atatürk Öğretmen Akademisi’nin (AÖA) katılımı ile gerçekleşen şampiyonada başarılı olan sporculara ödülleri, şampiyona sonrası düzenlenen törele verildi.

Başarılı sporculara ödüllerini KKTC Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Beyhan Gürgöze, Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu Yetkilisi Ulus Barani ve YDÜ Darts Spor Koordinatörü Gültekin Gülman birlikte verdiler.

2011 - 2012 Üniversiteler Spor Oyunları’ndan biri olan Üniversiteler Darts Şampiyonası’nda dereceye başarı sıralamasında ilk üçe giren üniversiteler ve elde ettikleri puanlar şöyle:

1.YDÜ (9 puan)

2.DAÜ (6 puan)

3.AÖA (3 puan)

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 680 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler