1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YDÜ VE LEVENT’TEN FARKLI TARİFE
YDÜ VE LEVENT’TEN FARKLI TARİFE

YDÜ VE LEVENT’TEN FARKLI TARİFE

Telsim Basketbol Büyük Kadınlar Ligi’nde Yakın Doğu Üniversitesi, Yıldız Kızlar Ligi’nde de Levent rakiplerini mağlup etti

A+A-

 

 

 

 

Basketbol Federasyonu tarafından organize edilen Telsim Basketbol Liglerine önceki akşam oynanan 2 karşılaşma ile devam edildi.

Necati Taşkın Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmalarda Telsim Büyük Kadınlar Ligi’nde Çetinkaya ile Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) karşı karşıya gelirken; Yıldız Kızlar Ligi’nde ise, Levent ile YDÜ karşılaştı.

Telsim Kadınlar Basketbol Ligi’nde YDÜ rakibi Çetinkaya’yı 58-20 mağlup etti. Telsim Yıldız Kızlar Ligi’nde ise Levent, rakibi YDÜ’yü 51-8’lik farklı bir skorla yendi.

Lefkoşa Necati Taşkın Spor Salon’unda oynanan Telsim Kadınlar Basketbol Ligi müsabakasında YDÜ rakibi Çetinkaya önünde fazla zorlanmadı. Maçın tüm periyotlarında oldukça üstün bir oyun sergileyen YDÜ, karşılaşmadan 53-27 galip ayrılarak bu yıl da potada şampiyonluk yarışının en favori takım olduğunu gösterdi.

Gecenin tek yıldız kızlar mücadelesi yine Necati Taşkın Spor Salonu’nda oynandı. Yıldız Kızlar maçında Levent Spor maçın tamamında çok rahat ve üstün bir oyun ile YDÜ yıldız kızlarına büyük fark yaparak karşılaşmayı 51-8 farklı ve rahat kazanarak adeta Yıldız Kızlar Ligi’nde rakipsiz olduğunu bir kez daha kanıtladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 486 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler