1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YDÜ VE KOOP FİNALE YAKIN
YDÜ VE KOOP FİNALE YAKIN

YDÜ VE KOOP FİNALE YAKIN

Basketbol play-off serilerinde Yakın Doğu Üniversitesi ve Koopspor 2-0 öne geçti

A+A-

 

 

 

 

Telsim Yıldız Kızlar play-off maçında Yakın Doğu Üniversitesi, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’ni, Büyük Kadınlar play-off karşılaşmasında da Koopspor,  Çetinkaya’yı mağlup ederek 3 kazanılmış maç üzerinden oynanan serilerde 2-0’lık avantajı yakaladı

 

Basketbol Federasyonu tarafından organize edilen Basketbol Liglerine Yıldız Kızlar, Büyük Kadınlar ve Yıldız Erkekler’de oynanan 1’er karşılaşma ile devam edildi.

Yakın Doğu Spor Salonu’nda oynanan gecenin Genç Kızlar play off maçında Yakın Doğu Üniversitesi, rakibi Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’ni çok rahat bir maçtan sonra 50-23 mağlup ederek finale bir adım daha yaklaştı.  

Telsim Büyük Kadınlar Ligi play-off maçında seriye 1- 0 önde başlayan Koopspor rakibi Çetinkaya’yı 60-24 yenerek seride 2-0 öne geçti.

Necati Taşkın Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada Çetinkaya güçlü rakibi karşısında varlık gösteremedi ve salondan mağlup ayrıldı.

Telsim Basketbol Yıldız Erkekler Ligi’nde İskele Spor Salonu’nda oynanan maçta Doğu Akdeniz Üniversitesi ile Çetinkaya karşılaştı.

Deplasman takımı Çetinkaya’nın zorlanmadığı karşılaşmada, skor 69 - 38 galip geldi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 396 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler