1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YDÜ MASTERLERİ BEŞİNCİ
YDÜ MASTERLERİ BEŞİNCİ

YDÜ MASTERLERİ BEŞİNCİ

İzmir’de 1’nci Uluslararası Masterler Basketbol Turnuvasına Yakın Doğu Üniversitesi erkek masterleri 5-6’ncılık maçını 65-41 kazanarak turnuvayı 5’nci bitirdi

A+A-

 

 

 

 

İzmir Bergama Belediyesi tarafından düzenlenen 1’nci Uluslararası Masterler Basketbol Turnuvasına ülkemizi temsilen katılan Yakın Doğu Üniversitesi erkek masterleri turnuvada 5’nci oldu.

8 erkek ve 4 bayan takımın katıldığı turnuvaya ülkemiz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhiriyeti’ni temsilen katılan Yakın Doğu Üniversitesi takımı turnuvada 5 karşılaşma yaptı. Bu karşılaşmaların üçünü kaybeden ikisini ise kazanan YDÜ masterleri turnuva beşincisi oldu.

İlk gün Galatasaray ‘a 32-29,  İtalyan temsilcisi Alassio’ya 37-28 mağlup olan YDÜ Masterleri 2’nci gün İzmir masterlerine 44-42 mağlup olurken öğleden sonra başlayan sıralama karşılaşmalarında İzmir Bergama Masterleri’ni 55 -30 mağlup etmişti.

Dün sona eren turnuvada Yakın Doğu Masterleri sabah 10:00’da 5-6’ncılık maçına çıktı. Bir gün önce 44-42 mağlup oldukları İzmir Masterleri ile 5-6’ncılık maçında yeniden karşı karşıya gelen YDÜ Masterleri, çok iyi bir oyun ortaya koyarak sahadan farklı galip ayrıldı. Hasan ve Süleyman’ın 3’lük atışları ile farkı açan YDÜ Masterleri mücadeleci oyunları ile sahadan 65-41 galip ayrıldı ve turnuvayı 5’nci tamamladı.

 

 

 

 

Bu haber toplam 536 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler