1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. YDİ’de mezuniyet coşkusu
YDİ’de mezuniyet coşkusu

YDİ’de mezuniyet coşkusu

Yakın Doğu İlkokulu, 2016-2017 dönemi mezun öğrencilerini düzenlediği mezuniyet töreniyle uğurladı.

A+A-

Yakın Doğu İlkokulu, 2016-2017 dönemi mezun öğrencilerini düzenlediği mezuniyet töreniyle uğurladı.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü'nden verilen bilgiye göre, Yakın Doğu İlkokulu bahçesinde düzenlenen ve öğretmenler, öğrenciler ile velilerin katıldığı törende, hazırlanan gösteriler beğeniyle izlendi.

Öğrencilerin kep ve cübbeleriyle geçiş yaparak sahneye çıkmasının ardından bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan diploma töreninde, mezuniyet konuşmalarına geçildi. 

Okul öğretmenlerinden Burhan Gürdal yaptığı konuşmasında çocuklara ve velilere seslenerek onlara gelecekte başarılar diledi. Mezun öğrenciler adına konuşan Çiğdem Bolat ise Yakın Doğu İlkokulu’na ve öğretmenlerine emekleri için teşekkür ederek okulu ve arkadaşlarını çok özleyeceğini belirtti.

Mezuniyet konuşmalarının ardından, mezun olan öğrencilere diplomaları takdim edildi ve kep atma töreni gerçekleştirildi. Şiir, dans gösterileri ve havai fişek gösterisinin yer aldığı mezuniyet töreninde hem veliler hem öğrenciler heyecanlı ve keyifli vakit geçirdiler. İlkokuldan mezun olmanın sevincini yaşayan öğrenciler, bu anı ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çektirip, gönüllerince eğlendiler.

Mezuniyet sevincini aileleriyle de paylaşan öğrenciler, mutluluklarının yanı sıra okuldan ve öğretmenlerinden ayrılacak olmanın hüznünü de yaşarken, hayatları boyunca unutamayacakları bir gece yaşadılar.

Bu haber toplam 1470 defa okunmuştur
Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler