1. HABERLER

  2. DERGİLER

  3. YAZ HENÜZ BİTMEDİ!
YAZ HENÜZ BİTMEDİ!

YAZ HENÜZ BİTMEDİ!

‘Imagine’ ile dans etmeye devam! Dünyaca ünlü başarılı DJ BOILER ile Türkiye’nin elektronik müzikteki parlayan isimlerinden Arem Özgüç ve Arman Aydın iş birliğiyle ortaya çıkan ‘Imagine ft. NBLM’ yaz bitmeden sizi bir kez daha dansa davet ediyor!

A+A-

Ersin Kaşif

EMI – Universal Müzik Türkiye işbirliği ile; BOLIER & Arem Özgüç & Arman Aydın – Imagine.... Dünyaca ünlü başarılı DJ BOILER ile Türkiye’nin elektronik müzikteki parlayan isimlerinden Arem Özgüç ve Arman Aydın iş birliğiyle ortaya çıkan ‘Imagine ft. NBLM’ yaz bitmeden sizi bir kez daha dansa davet ediyor! Bob Marley’in çok sevilen şarkısı ‘Is This Love’a yaptığı remix ile büyük bir  başarı yakalayan BOILER, Arem Özgüç ve Arman Aydın’la ortaklaşa yaptığı ‘Imagine’ ile ortalığı bir kez daha sallayacak!

BOLIER Hakkında; Dünyaca ünlü DJ Leon Bolier’in kariyeri 2008 yılındaki başarılı şarkıları ve hiti “Ocean Drive Boulevard” ile tırmanışa geçti. DJ Magazine’in Top 100 DJs listesinde 2008-2011 yılları arasında üst sıralarda yer bulan Bolier’in şarkıları Tiesto ve Armin van Buuren gibi önemli DJ’ler tarafından çalındı. 2016 yılında Bob Marley’in “Is This Love” şarkısı için yaptığı remix Island Records tarafından çıkarıldı ve ülkemizde de büyük ses getirdi. 

Arem Özgüç ve Arman Aydın Hakkında; 1990 yılında Amerika’nın Indiana eyaletinde dünyaya gelen Arem Özgüç sanatçı bir aileden geliyor ve sanatla iç içe bir hayat yaşıyor. Arem, çok genç yaşlardan itibaren aldığı ileri seviye piyano eğitimiyle oluşturduğu müzik altyapısıyla 2004 yılından beri DJ'lik ve prodüktörlük yapıyor. Arem, kariyeri boyunca Hardwell, Martin Garrix, Steve Aoki gibi pek çok dans müziği efsanesinden aldığı destek ile EDM piyasasında bomba etkisi yarattı. İmza atmış olduğu projeler pek çok dijital platformda satış listelerine girdi. 1992 yılında Prag'da dünyaya gelen Arman Aydın ise global dans müziği sahnesine ihraç edilen önemli yeteneklerin başında gelen bir isim. 8 yaşından itibaren aldığı klarnet eğitimini hatırı sayılır bir sürecin ardından elektronik müziğe yönlendiren Arman,  2013'te başladığı prodüksiyon kariyerinde bugüne kadar Tiësto, Armin van Buuren, Hardwell ve Martin Garrix gibi dünyaca ünlü süperstarların yoğun desteğini kazanmayı başarmıştır.  “Amsterdam Dance Event”, “Life In Color İzmir”, “Life In Color İstanbul”,”Don't Let Daddy Know” gibi büyük festivallerde sahne alan ikili BOLIER ile kaydettikleri ‘Imagine ft. NBLM” ile elektronik dans müziğe yeni bir soluk katacak. Dans pistine damgasını vuracak bu şarkıyı sakın kaçırmayın!  (EMI Music Haber).

 

 

Bu haber toplam 1345 defa okunmuştur
Etiketler :
Adres Kıbrıs 337 Sayısı

Adres Kıbrıs 337 Sayısı

Önceki ve Sonraki Haberler