1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'YARIŞ ŞİMDİ BAŞLADI'
YARIŞ ŞİMDİ BAŞLADI

'YARIŞ ŞİMDİ BAŞLADI'

Bu sezon oluşturduğu güçlü kadro ile Süper Lig’e şampiyonluk iddiası ile başlayan ancak, geçtiğimiz hafta deplasmanda 2-0 önde götürdüğü maçta Doğan Türk Birliği ile 2-2 berabere kalarak, önemli iki puan yitiren Mağusa Türk Gücü “İnadına şampi

A+A-

 

 

 

Lider Çetinkaya’nın 6 puan gerisinde şampiyonluk için mücadele eden Mağusa Türk Gücü’nde antrenör Hasan Topaloğlu “Önümüzdeki rakiplerimiz ile maçımız olduğu düşünülürse yarışta biz de varız” dedi ve ekledi: “Şampiyonluk yarışı şimdi başladı”

 

 

Necmi Belge

 

Bu sezon oluşturduğu güçlü kadro ile Süper Lig’e şampiyonluk iddiası ile başlayan ancak, geçtiğimiz hafta deplasmanda 2-0 önde götürdüğü maçta Doğan Türk Birliği ile 2-2 berabere kalarak, önemli iki puan yitiren Mağusa Türk Gücü “İnadına şampiyonluk” diyor.

 

“ÖNÜMÜZDEKİ RAKİPLER İLE MAÇIMIZ VAR”

Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’e konuşan Mağusa Türk Gücü antrenörü Hasan Topaloğlu, bundan sonra önlerinde sekiz haftalık bir period olduğunu ve liderin altı puan gerisinde olduklarını anımsattı. Ne var ki, önlerindeki rakipleri Yenicami, K.Kaymaklı ve lider Çetinkaya’a ile bire bir maçlarının olduğununun hesaba katmaları halinde şampiyonluk yarışından pes etmediklerinin ortaya çıktığını belirtti.

 

“GEÇMİŞLE YAŞAMAK BİR ŞEY KAZANDIRMAZ”

Topaloğlu, geçtiğimiz hafta kaybettikleri çok üzücü iki puanın olduğunu ama, geçmişle yaşamanın geleceğe bir şey kazandırmadığını ve bu haftadan itibaren daha iyi konsantre olarak maçlarını kazanıp, önlerine bakacaklarını dile getirdi.

 

“ŞAMPİYONLUK YARIŞI ŞİMDİ BAŞLADI”

Şampiyonluk yarışının kendisine göre şimdi başladığını iddia eden Topaloğlu, kendilerinin de   sonuna kadar tüm şanslarını zorlayacaklarını ve Lefke maçında cezalı Erdoğ, sakat Hasan Tamel ve Erol dışında eksikleri olmadığını vurguladı.

 

“LEFKE İYİ VE TEHLİKELİ BİR EKİP”

Bu haftaki rakipleri Lefke’nin iyi ve çok tehlikeli bir takım olduğunun bilincinde olduklarınının altını çizen Topaloğlu, üstelik geçen hafta Göçmenköy karşısında aldıkları farklı galibiyet ile morallerinin de yüksek olduğunu belirtti.

Ayrıca, Lefke’nin ligde rahat olmalasının onlar için avantaj olduğunu ifade eden Topaloğlu ancak MTG’nin de kendi saha ve seyircisi önünde tek hedefinin galibiyet ve üç puan olduğunu, hedeflerinin şampiyonluktan başka bir şey olmadığını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 564 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler