1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YARIM ASIRI KUTLADILAR
YARIM ASIRI KUTLADILAR

YARIM ASIRI KUTLADILAR

Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği, kuruluşunun 50’nci yılını düzenlediği bir balo ile kutladı.

A+A-

 

 

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği’nin 50’nci yıl balosu geçtiğimiz akşam Mercure Hotel’de gerçekleştirildi.

Balonun açılış konuşmasını dernek başkanı Mehmet Özbilgehan gerçekleştirirken, hakemlere yaptıkları katkılardan dolayı sponsorlar China Bazaar adına Mazhar Choudry, Cemer Su Lefkoşa Bayii Cenk Altıntaş ve Tevfik Direnç’e teşekkür plaketleri sunuldu.

Dernekte 10’uncu yılını dolduran Ali Özgül, Fehim Dayı, Niyazi Nizam, Mehmet Sezener, Abdullah Adem, Ulus Sediral, Hakan Gök, Serkan Kuşappi, Serdar Bilgimer, Osman Küçük, Serkan Şimşek ve Süleyman Çorba’ya MHK Başkanı Sadık Özbilgehan ve EPAK Başkanı Derviş Atakan birer plaket takdim etti.

Bu yıl hakemliğe veda eden Mustafa Uğurtaş, Murat Gökçe ve Kenan Harun Özdemir’e dernek koordinatörü Savaş Tilki plaketlerini verdi.

Dernekte 15’inci yılını dolduran Alkın Gedikoğlu, Mehmet Tarım, Mehmet Malek, Sertan Alkın ve Ali Orçan’a Ali Çetin Amcaoğlu, Hüseyin Türker ve Özcan Özcanhan plaketlerini takdim etti.

Dernekte 20’nci yılını dolduran Aziz Dayı, Ahmet Dayı, Savaş Tilki ve Ecvet Kanatlı’ya plaktlerini Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu verdi. Daha sonra geceye katılan isimler gönüllerince eğlenerek güzel bir gece geçirdiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 454 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler