1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YARI FİNALLER GECE OYNANACAK
YARI FİNALLER GECE OYNANACAK

YARI FİNALLER GECE OYNANACAK

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği toplantıda aldığı kararları bir genelge ile yayınladı. Yönetim kurulu 2011-2012 Sezonu U15 Ligi Statüsü’nde daha önceden duyurulan gruplandırmanın, Akademi Spor ve Eğiti

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği toplantıda aldığı kararları bir genelge ile yayınladı.

Yönetim kurulu 2011-2012 Sezonu U15 Ligi Statüsü’nde daha önceden duyurulan gruplandırmanın, Akademi Spor ve Eğitim Merkezi Derneği adı altında yer alacak takımın maç sahasının Spor Dairesi Müdürlüğü tarafından Lefkoşa Atilla Topaloğlu Sahası olarak resmen bildirilmesinden dolayı, Akademi SEM takımının “A” Grubuna eklenerek gruplandırmanın yeniden yapılmasına karar verdi. Kurul, müsabaka sürelerinin 2x40 dakika olarak ve devre arasının da 10 dakika olarak düzenlenmesine karar verdi. Kurul 2011-2012 Sezonu Kadınlar Ligi Statüsü’nde daha önceden duyurularak verilen 3 yabancı uyruklu futbolcu bulundurma hakkının iptal edilerek, diğer liglerde de uygulamada olan ve daha önceden statüde duyurulan; sadece ülkede yasal yollarla 5 (beş) yıl ikamet ve/veya çalışma izni olan kişiler için izin verilmesine karar verdi.

Yönetim Kurulu, KKTC Liglerinde en az 10 (on) yıl faal futbol oynayan kişilerin eğitim düzeylerine bakılmaksızın KTFF tarafından açılacak antrenörlük kurslarına katılabilmelerine izin verdi. 6’ncı DAIKIN Kıbrıs Kupası Yarı Final karşılaşmalarının Lefkoşa Atatürk Stadı’nda, aşağıdaki tarihlerde oynatılmasına karar verildi:

 

04 Nisan 2012, Çarşamba – 19:00

Çetinkaya Türk Spor Kulübü – Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü

 

05 Nisan 2012, Perşembe – 19:00

Mormenekşe Gençler Birliği – Doğan Türk Birliği

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 550 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler