1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU
YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU

YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU

2012 Bilardo Federasyon Kupası’nda yarı finale kalan takımlar belli oldu. Deniz Plaza, İSDER, Lefke ve MAGEM rakiplerini mağlup ederek yarı finale kaldılar

A+A-

 

 


 

Kuzey Kıbrıs Bilardo Federasyonu tarafından düzenlenen  “2012 Bilardo Federasyon Kupası”nda yarı finale yükselen takımlar belli oldu.
Tek maç eliminasyon sistemine göre gerçekleştirilen şampiyona 15 takımın katılımı ile başladı. İlk karşılaşmaların ardından Deniz Plaza Spor Kulübü, Mağusa Belediyesi, İSDER, Düzkaya Spor Kulübü, Metehan Spor Kulübü, Lefke Türk Spor Kulübü, Lefkoşa Spor Birliği ve MAGEM çeyrek finale kaldı. Geçtiğimiz gün oynanan çeyrek final karşılaşmalarında ise rakiplerini mağlup eden, Deniz Plaza Spor Kulübü, İSDER, Lefke Türk Spor Kulübü ve MAGEM isimlerini ‘Yarı final’e yazdıran takımlar oldular.

FİNAL 28 MAYIS’TA
Deniz Plaza Spor Kulübü ile İSDER’in, Lefke Türk Spor Kulübü ile de MAGEM’in eşleştiği ‘Yarı final’ karşılaşmaları 21 Mayıs 2012, Pazartesi günü saat 19.00’da Lefkoşa Number Eight Bilardo Salonu’nda oynanacak.
Bilardoda 2012 Federasyon Kupası, 28 Mayıs 2012, Pazartesi günü saat 19.00’da oynanacak final karşılaşmasının ardından sahibini bulacak.

“2012 Bilardo Federasyon Kupası ‘Çeyrek Final’ karşılaşmalarında alınan sonuçlar şöyle:
Deniz Plaza Spor Kulübü: 5  Mağusa Belediyesi: 2
İSDER: 5  Düzkaya Spor Kulübü: 0
Metehan Spor Kulübü: 0  Lefke Türk Spor Kulübü: 6
Lefkoşa Spor Birliği: 3  MAGEM: 5

21 Mayıs 2012 günü oynanacak “Yarı final” eşleşmeleri ise şöyle:
Deniz Plaza Spor Kulübü – İSDER
Lefke Türk Spor Kulübü – MAGEM 

 

 

 

 

Bu haber toplam 476 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler