1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YARI FİNALİSTLER BELİRLENDİ
YARI FİNALİSTLER BELİRLENDİ

YARI FİNALİSTLER BELİRLENDİ

U13 Panda Stix maçlarında Küçük Kaymaklı ve Çetinkaya rakiplerini mağlup etti

A+A-

 

 

 

 

Kaner Şirketler Grubu ve Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun, Has Gıda’nın katkılarıyla birlikte düzenledikleri, Yenicami Ağdelen Kulübü ile SOS Çocuk Köyü’nün de katkı koyduğu U13 Panda Stix Futbol Şöleni’nin 3’ünci haftasında Küçük Kaymaklı ve Çetinkaya rakiplerini farklı mağlup etti

 

Kaner Şirketler Grubu’nun Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) ile işbirliği çerçevesinde düzenlediği U13 Panda Stix Futbol Şöleni sürüyor. Şölen kapsamında dün oynanan maçlarda Çetinkaya ve Küçük Kaymaklı rakiplerini mağlup etti.

Panda Stix Futbol Şöleni 3’üncü haftasının ilk karşılaşmasında Küçük Kaymaklı ile Hamitköy minikleri karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Küçük Kaymaklı 9-1 kazandı.

Günün ikinci karşılaşmasında ise Çetinkaya minikleri ile Gönyeli minikleri karşılaştı. Müsabakayı Çetinkaya 4-0’lık galibiyetle tamamladı.

 

YARI FİNAL MAÇLARI 18 MAYIS’TA

 

U13 Panda Stix Futbol Şöleni’nde yarı final karşılaşmaları 18 Mayıs Cuma günü oynanacak.

Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nda yer  alan şölende yarı finalde Küçük Kaymaklı ile Çetinkaya; Yenicami ile de Cihangir karşı karşıya gelecek.

Bu müsabakalardan galip ayrılan takımlar 19 Mayıs Cumartesi günü finalde, mağluplar ise üçüncülük maçında karşılaşacak. Turnuvanın son gününde ayrıca 5’incilik müsabakası da yapılacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 505 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler