1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YARDIMLARINIZI BEKLİYOR
YARDIMLARINIZI BEKLİYOR

YARDIMLARINIZI BEKLİYOR

Doğu Akdeniz Üniversitesi Akademik Personel Sendikası (DAÜ-SEN), anlamlı bir etkinliğe imza atarak eski DAÜ Öğretim Üyesi Ali Katırcıoğlu’nun 5 yaşındaki oğlu Turan’ın ameliyat masraflarının karşılanmasına katkı koymak amacıyla yardım kermesi

A+A-

 

 

Doğu Akdeniz Üniversitesi Akademik Personel Sendikası (DAÜ-SEN), anlamlı bir etkinliğe imza atarak eski DAÜ Öğretim Üyesi Ali Katırcıoğlu’nun 5 yaşındaki oğlu Turan’ın ameliyat masraflarının karşılanmasına katkı koymak amacıyla yardım kermesi düzenledi.

DAÜ-SEN Genel Sekreteri Ulaş Gökçe yaptığı açıklamada, katkılarından ötürü Deniz Plaza ve tüm kuruluşlara teşekkür ederek, ameliyat masraflarının çok yüksek olması nedeniyle halktan ve işadamlarından da yardım beklediklerini söyledi.

Gökçe, “yardım kampanyalarına hiç ihtiyaç duyulmadan Sağlık Bakanlığı ve hükümetin sahip çıkmasını beklerdik. Ancak bu konuda hiç ilgi göstermemeleri bizi üzdü” dedi.

Gökçe, isteyenlerin DAÜ-SEN’in Kooperatif Merkez Bankası’ndaki 141921 numaralı hesaba bağışta bulunarak, kampanyaya destek olabileceklerini ifade etti.

DAÜ Makine Mühendisliği Fakültesi önündeki kermes Cuma gününe kadar sürecek.

 

Bu arada Turan için bir de yardım gecesi düzenleniyor. 6 Ocak Cuma gecesi, Mağusa The Wall Bar'da, giriş ücretinin 15 TL olduğu bir gece düzenlenecek. Toplanacak olan tüm giriş ücreti Turan'ın ameliyat masrafları için harcanacaktır.

Ayrıntılı bilgiyi:

 http://www.facebook.com/events/326787787345620/

 adresinde bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1968 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler