1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YARDIM KAMPANYASI
YARDIM KAMPANYASI

YARDIM KAMPANYASI

HAVA SEN Başkanı Buran Atakan, yaptığı yazılı açıklamada, eski KTHY çalışanlarının "bayramda rahat bir nefes" almaları için, gıda yardım kampanyası başlatılacağını duyurdu. 3 Kasım’a kadar yapılacak gıda yardımları KTHY direniş çadırına teslim edile

A+A-

 

 

HAVA SEN Başkanı Buran Atakan, yaptığı yazılı açıklamada, eski KTHY çalışanlarının "bayramda rahat bir nefes" alamaları için,  gıda yardım kampanyası başlatılacağını duyurdu. 3 Kasım’a kadar yapılacak gıda yardımları KTHY direniş çadırına teslim edilebilecek.

 

Açıklamanın tam metni öyle;

 

 

“Bir yılı aşkın süredir, sokakta olan ve iki bayram bir yılbaşını işsiz ve parasız geçiren KTHY çalışanları maalesef Hükümetin duyarsızlığı nedeni ile üçüncü bayramı da işsiz ve parasız geçirmeye mahkum edilmiştir. Hükümetin çocukları ile birlikte sokağa atıp sahipsiz bıraktığı KTHY çalışanlarının, en azından bayramda rahat bir nefes almaları için, siz halkımızdan, sivil toplum örgütlerimizden ve siyasi partilerimizden, daha önce olduğu gibi bir kez daha yardım elinizi uzatmanızı beklemekteyiz.

 

Bayramdan önce çalışanlarımıza ulaştırabilmek için 31 Ekim Pazartesi gününden, 3 Kasım Perşembe gününe kadar her türlü gıda yardımınız KTHY direniş çadırında kabul görecektir.”

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 999 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler