1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YALANCININ MUMU!..
YALANCININ MUMU!..

YALANCININ MUMU!..

Dışişleri Bakanı Hüseyin Özgürgün, “trafik cezalarımın hepsini kendim ödedim” dedi, gerçekte ise onlarca cezasını sildirdiği ortaya çıktı Dışişleri Bakanı Hüseyin Özgürgün’ün yalanı ortaya çıktı. Trafikte hız sınırını aşan ve trafik ce

A+A-

 

 

Dışişleri Bakanı Hüseyin Özgürgün, “trafik cezalarımın hepsini kendim ödedim” dedi, gerçekte ise onlarca cezasını sildirdiği ortaya çıktı

 

Dışişleri Bakanı Hüseyin Özgürgün’ün yalanı ortaya çıktı. Trafikte hız sınırını aşan ve trafik cezası alan Özgürgün’ün cezaları Bakanlık Müdürü Ulaş Kıvılcım tarafından Polis Genel Müdürlüğü’ne gönderilen yazı ile silinmesi istendi.

 Olayın kamuoyunun bilgisine gelmesinin ardından oluşan tepkiler üzerine, YENiDÜZEN’e yaptığı açıklamada, hem yazıdan haberi olmadığını söylemiş hem de “Benim birçok trafik cezam oldu. Hepsini de kendim ödedim” açıklamasında bulunmuştu.

Ancak YENiDÜZEN’in ele geçirdiği belgelerde, Özgürgün’ün birçok trafik cezasını sildirdiği ortaya çıktı.

 

11 CEZA İPTAL EDİLDİ, KAPATILDI

10 Temmuz 2012 tarihinde Dışişleri Bakanlığı’na,  Polis Genel Müdürü 1’nci Yardımcısı Pervin Gürler imzalı ‘İlgili yazılarınızda belirtilen sabit görüntülü radar cezalarının iptali uygun görülmüş ve kapatılmıştır’ yönünde yazı gönderildi.

Dışişleri Bakanlığı tarafından 19 Haziran 2012 tarihinde Polis Genel Müdürlüğü’ne yazılan yazılar sonucunda 11 cezanın iptal edildiği ve kapatıldığı da böylece belgelendi.

 

Haberin ayrıntıları bugün YENİDÜZEN’de

 

 

 

Bu haber toplam 2386 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler