1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'YABANCILAR YÜZDE YÜZ KATKI KOYMALIDIR'
YABANCILAR YÜZDE YÜZ KATKI KOYMALIDIR

'YABANCILAR YÜZDE YÜZ KATKI KOYMALIDIR'

Küçük Kaymaklı’nın yıldız oyuncusu Çağan Çerkez, bu sezonu “zor bir lig geçecek” şeklinde değerlendirdi. Çağan Çerkez, geçtiğimiz sezona oranla bu yıl şampiyonluğa oynayacak takım sayısının arttığını ve bu takımların kadrolarını güçlen

A+A-

 

 

Küçük Kaymaklı’nın başarılı defans oyuncusu Çağan Çerkez, bu sezon şampiyonluğa oynayacak takımlardaki yabancı oyuncuların katkısının önemine işaret etti

  

 “Tüm takımlarda olduğu gibi, bizim takımımızda da umarım transfer ettiğimiz yabancı futbolcular çok büyük katkı sağlar. Çünkü yabancı oyuncunuz varsa yüzde yüz katkı koyması lazım.”

 

 

Kamil KOLCU

 

Küçük Kaymaklı’nın yıldız oyuncusu Çağan Çerkez, bu sezonu “zor bir lig geçecek” şeklinde değerlendirdi.

Çağan Çerkez, geçtiğimiz sezona oranla bu yıl şampiyonluğa oynayacak takım sayısının arttığını ve bu takımların kadrolarını güçlendirdiğini belirtti.

 

“YABANCILARIN BÜYÜK SORUMLULUKLARI VARDIR”

 

Şampiyonluğa oynayacak takımların kadrolarına dahil ettikleri yabancı oyuncuların şampiyonluk yarışında kilit olduğuna değinen Küçük kaymaklı futbolcusu Çağan Çerkez, “Tüm takımlarda olduğu gibi, bizim takımımızda da umarım transfer ettiğimiz yabancı futbolcular çok büyük katkı sağlar. Çünkü yabancı oyuncunuz varsa yüzde yüz katkı koyması lazım. Özellikle şampiyonluğa oynayacak takımlardaki yabancı oyuncuların büyük sorumlulukları vardır” dedi.

 

“İŞİN BİLİNCİNDEYİZ”

 

Takımın son durumunu ve takıma yeni katılan arkadaşlarını da değerlendiren Çağan Çerkez,

“Takım içindeki arkadaşlık yüksek seviyede. Gelenlerin de kalitesi ortadadır. Daha önce bizimle aynı formayı giymiş arkadaşlarımız da var. Hepimiz işin bilincindeyiz. Umarım sakatlıksız güzel bir sezon geçiririz” diyerek sözlerini tamamladı.   

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 481 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler