1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YABANCILAR BEĞENİLMEDİ
YABANCILAR BEĞENİLMEDİ

YABANCILAR BEĞENİLMEDİ

Kamp çalışmalarını Düzce Fenerbahçe Spor Kulübü Topuk Yaylası Tesisleri’nde sürdüren Küçük Kaymaklı dün kamptaki üçüncü gününü tamamladı. Kampın ikinci gününde kampa dahil olan yabancı uyruklu futbolcular teknik direktör Mehmetali Özgürgün tarafınd

A+A-

 

 

Nijerya’dan forvet oyuncusu İsmaheel Olydare, Uganda’dan forvet oyuncusu Odur Tonny ve yine Uganda’dan orta saha oyuncusu Nyanzi Henry  beğenilmedi

 

Ahmet ÖZYAŞAR (KTSYD-Düzce)

Kamp çalışmalarını Düzce Fenerbahçe Spor Kulübü Topuk Yaylası Tesisleri’nde sürdüren Küçük Kaymaklı dün kamptaki üçüncü gününü tamamladı.

Kampın ikinci gününde kampa dahil olan yabancı uyruklu futbolcular teknik direktör Mehmetali Özgürgün tarafından beğenilmedi.

Şu ana kadar üç gün içerisinde beş antrenman yapan Küçük Kaymaklı’da çalışmalar son hız devam ediyor.

Teknik direktör Mehmetali Özgürgün, antrenörler Uğur Çorba ve İbrahim Reis tarafından yürütülen çalışmalara kampa katılan 22 futbolcu eksisiz katılıyor.

Kampın ikinci gününde Nijerya’dan forvet oyuncusu İsmaheel Olydare, Uganda’dan forvet oyuncusu Odur Tonny ve yine Uganda’dan orta saha oyuncusu Nyanzi Henry kampa katılarak denendi. Yapılan çalışmalarda göz doldurmayan oyuncular bugün Düzcespor ile oynanacak hazırlık maçında son kez denenecek.

 

ÖZGÜRGÜN MEMNUN

Takımın teknik direktörü Mehmetali Özgürgün, şu ana kadar çalışmalardan oldukça memnun olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti:

“Şu ana kadar kamp çalışmaları çerçevesinde üç gün içerisinde beş antrenman yaptık. Bu antrenmanların sabah olanı kros, çabukluk ve salon çalışması, akşam olanları ise taktik şeklinde geçiyor. Kampa katılan tüm futbolcularım antrenmanlara katılıyorlar. Ben şu ana kadar takımın çalışma şevkinden oldukça memnunum. Bugün ilk hazırlık karşılaşmamızı Türkiye Bölgesel Amatör Ligi ekiplerinden Düzcespor ile yapacağız. Kampa ikinci gün katılan yabancıların performanslarından şu ana kadar memnun değilim.”

 

DUVARCI: “MOTİVASYON ÜST DÜZEYDE”

Takım kaptanı Ali Duvarcı, çok güzel bir tesiste kamp yaptıklarını söyledi ve takımın motivasyonunun üst düzeyde olduğunu belirtti.

Kaptan Ali Duvarcı sözlerine şöyle devam etti:

“Kampımız son derece iyi ve faydalı geçiyor. Böyle mükemmel bir tesiste kamp yapmak gerçekten çok güzel. Bunun yanında takımın motivasyonu en üst düzeyde. Takım da arkadaşlık çok iyi noktada. Ülkemize döndüğümüz zaman, asker futbolcularımız Çağrı Kral, Mustafa Yaşınses ve yabancı futbolcuların da katılımı ise Küçük Kaymaklı yine şampiyonluğun en büyük adayı olacaktır.”

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 497 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler