1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. VOLEYBOLCULAR İYİ BAŞLADI
VOLEYBOLCULAR İYİ BAŞLADI

VOLEYBOLCULAR İYİ BAŞLADI

Plaj Voleybolu Türkiye Kupası’nda yer alan Girol – Umut ve Kemal – Kerem ikilileri ilk gün oynadıkları karşılaşmalarda galip gelerek turnuvaya iyi bir başlangıç yaptı

A+A-

 

 

Artvin Hopa’da başlayan Plaj Voleybolu Türkiye Kupası’nda yer alan Girol – Umut ve Kemal – Kerem ikilileri ilk gün oynadıkları karşılaşmalarda galip gelerek turnuvaya iyi bir başlangıç yaptı

 

Hopa’da düzenlenen Plaj Voleybolu Türkiye Kupası müsabakaları başladı. Erkeklerde 21 takımın katılım gösterdiği şampiyonada oynanan eleme müsabakalarının ardından ana tabloda yarışacak 16 takım belli oldu. KKTC Voleybol Federasyonu takımları organizasyona ana tablodan başladı. Turnuvanın ilk gününde takımlarımız oynadıkları oyun ile göz doldurdu.

Plaj Voleybolu Türkiye Kupası ilk gününde sahaya çıkan KKTC Voleybol Federasyonu takımları oynadıkları karşılaşmaları kazanarak yenilgisiz yoluna devam etti. Günün ilk müsabakasında Girol-Umut çifti, Adem –Soner ikilisi karşısında 21-15, 21-15’lik setlerle 2-0 galip gelerek turnuvaya iyi bir başlangıç yaptı. Bu müsabakadan sonra günün diğer karşılaşmasında Kemal-Kerem çifti Muhammed - Yankı ikilisini 21-19, 19-21 ve 18-16 setlerle 2-1mağlup ederek galipler grubundan yoluna devam etti.

 

BAYANLAR BUGÜN OYNAYACAK

Türkiye’den plaj voleybolunda birçok önemli isminin yer aldığı Türkiye Kupası’nda Girol – Umut ve Kemal – Kerem ikilileri ikinci müsabakalarını bügün oynayacak.

8 Takımın iştirak ettiği bayanlar kategorisinde müsabakalar akşam seasında başlayacak. Bayanlarda Çağla – Meliz ikilisi Elif – Gizem çifti ile ,Buğra – Gülben çifti ise Tiatan – Ana çifti ile karşılaşacak. Bayanlarda şampiyonaya KKTC’den 2, Gürcistan’dan 1 ve Türkiye’den 6 takım katıldı.  

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 476 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler