1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. VOLEYBOL HAKEMLERİ YARIN DÖNÜYOR
VOLEYBOL HAKEMLERİ YARIN DÖNÜYOR

VOLEYBOL HAKEMLERİ YARIN DÖNÜYOR

Ankara’da yapılan seminere katılan voleybol hakemlerimiz yeni kuralları öğreniyorlar

A+A-

 

 

 

Türkiye Cumhuriyeti Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen seminere katılan milli hakemlerimiz Sedat Kılıç ile Sadık Gardiyanoğlu bilgilerini tazeliyor.

 

Voleybol Federasyonu tarafından Ankara’da yapılan seminere gönderilen milli hakemlerimiz Sedat Kılıç ve Sadık Gardiyanoğlu uluslararası hakemler tarafından verilen bilgiler ile donanıyor.

Türkiye Cumhuriyeti Voleybol Federasyonu tarafından 2 – 5 Eylül tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen, milli ve uluslararası hakemlere yönelik seminere karılan iki hakemimiz, Esin Altıparmak, Nihat Emirhan, Erdal Salıcı ve Bayram Dikmentepe tarafından verilen bilgiler ve yapılan sunumlarla bilgilerini geliştiriyorlar.

 

BİLGİLERİ AKTARACAKLAR

Yarın sona erecek seminerin ardından ülkemize geri dönecek olan iki hakemimiz, burada edindikleri bilgileri Voleybol Federasyonu tarafından belirlenecek bir günde diğer hakemlerimize de aktaracaklar.

SedatKılıç ve Sadık Gardiyanoğlu seminerde Esin Altıparmak, Nihat Emirhan Erdal Salıcı ve Bayram Dikmentepe tarafından verilen dersleri dinleyerek çeşitli notlar aldılar ve ikili görüşmelerle Federasyon yetkililerinden Kıbrıs’taki hakemlere yönelik beklentilerini ilettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 437 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler