1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. VOLEYBOL DÖRTLÜ FİNALİ LEFKE’DE
VOLEYBOL DÖRTLÜ FİNALİ LEFKE’DE

VOLEYBOL DÖRTLÜ FİNALİ LEFKE’DE

Erkeklerde Namık Kemal Lisesi, Erenköy Lisesi, Doğu Akdeniz Doğa Koleji ve Gazi Mağusa TMK, kızlarda ise Lefke Gazi Lisesi, Gazi Mağusa TMK, Erenköy Lisesi ve Doğu Akdeniz Doğa Koleji dörtlü finalde mücadele edecekler.

A+A-

 

 

 

Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanlığı, Milli Günler, Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Birimi tarafından düzenlenen Liseli gençler voleybol müsabakalarında grup maçlarının tamamlanmasının ardından dörtlü finallere kalan takımlar belirlendi. Erkeklerde Namık Kemal Lisesi, Erenköy Lisesi, Doğu Akdeniz Doğa Koleji ve Gazi Mağusa TMK, kızlarda ise Lefke Gazi Lisesi, Gazi Mağusa TMK, Erenköy Lisesi ve Doğu Akdeniz Doğa Koleji dörtlü finalde mücadele edecekler.

3-4 Ocak 2012 tarihinde Lefke’de gerçekleştirilmesine karar verilen dörtlü finaller Lefke Avrupa Üniversitesi Dr. Fazıl Küçük Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Lefke Belediyesi ve LAÜ’nün finallerin gerçekleşmesinde çaba sarf ettiği belirtilirken, finallerde mücadele edecek olan okulların Üniversite’de konaklayacağı belirtildi.

Bu haber toplam 1250 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler