1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. VE TRİBÜNLER YIKILDI
VE TRİBÜNLER YIKILDI

VE TRİBÜNLER YIKILDI

Yeni sezonda Süper Lig’de mücadele edecek olan Serdarlı’da bir süredir, adeta yılan hikayesine dönen yeni tribün inşası için düğmeye basıldı. Bu bağlamda dün, stadın beton ve prefabrik tribünlerinin yıkımına gidildi. Konu ile ilgili olarak, Y

A+A-

 

 

 

Bu sezon tarihinde ilk kez Süper Lig’de mücadele edecek olan Serdarlı’da stat tribünlerinn yıkımına dün başlandı. Stadın beton ve prefabrik tribünleri dozerlerle yıkılırken, 27 kişilik bir heyet, tribün yapımına söz veren Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ü ziyaret için yarın İstanbul’a gidiyor

 

Necmi Belge

 

Yeni sezonda Süper Lig’de mücadele edecek olan Serdarlı’da bir süredir, adeta yılan hikayesine dönen yeni tribün inşası için düğmeye basıldı. Bu bağlamda dün, stadın beton ve prefabrik tribünlerinin yıkımına gidildi.

Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’e konuşan Serdarlı Başkanı Tolga Kasap, statlarına çağdaş bir görünüm vermek için kolları sıvadıklarını söyledi.

Başkan Kasap dün, Serdarlı  14 Ağustos Stadı beton tribünlerinin yıkıldığını ve prefabrik tribünleri sökülmesine başladıklarını açıkladı.

 

YARIN İSTABUL’A GİDİLİYOR

 

Tribünlerin yeniden inşası için Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’den söz aldıklarını ifade eden Başkan Kasap bu amaç ve nezaket ziyareti için  27 kişilik bir kafileyle 01-03 Haziran 2012 tarihleri arasında İstanbul’a gideceklerini belirtti.

Bu girişimlere ek olarak, bir süre önce stadlarını ziyaret eden Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst’e de devlet katkısı için başvurduklarını dile getiren Kasap zaten, Bakan Dürüst’ün konu hakkında bilgisi olduğunu anımsattı.

Başkan Kasap, devletten bu konuda yardım alacaklarına inandıklarını ifade ederken, bu gelişmlerin ardından İstanbul’dan Kuzey Kıbrıs’a gelir gelmez olağan genel kurullarını yapacaklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 529 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler