1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. VANGÖL TURNUVASINDA FİNAL GÜNÜ
VANGÖL TURNUVASINDA FİNAL GÜNÜ

VANGÖL TURNUVASINDA FİNAL GÜNÜ

Geçtiğimiz yıl hayata gözlerini yuman eski Çetinkaya Türk Spor Kulübü başkanı Urcan Vangöl anısında U 12 takımların katılacağı bir turnuva bugün tamamlanıyor.

A+A-

 

 

Geçtiğimiz yıl hayata gözlerini yuman eski Çetinkaya Türk Spor Kulübü başkanı Urcan Vangöl anısında U 12 takımların katılacağı bir turnuva bugün tamamlanıyor. Ana sponsorluklarını CYXP – Trading, Siemens, Nestle Su, Metgin Pazarlama, M. Arıkan Muhasebe’nin yaptığı, konaklama sponsorluğunu Malpas Otel, su sponsorluğunu Buzlat, sağlık sponsorluğunu Girne Özel Hastanesi ve ulaşım sponsorluğunu Yakın Doğu Üniversitesi’nin yaptığı Urcan Vangöl U12 Turnuvası Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı’nda sekiz takımın katılımı ile oynanırken, turnuvada Türkiye’den gelen takımlar da mücadele ediyor.

 

ÖDÜLLER

Bugün tamamlanacak turnuvada özel ödüller de verilecek. Takımların turnuvada elde edeceği derecelere göre kupalar ve kafile üyelerine madalyalar verilecek. Ayrıca turnuvanın gol kralına Mustafa Defteralı Ödülü, en değerli oyuncuya Levent Soykut ödülü, en iyi kaleciye Avni Ozansoy Ödülü ve en centilmen oyuncuya Vedat Cipsi Ödülü verilecek.

 

 

 

Bu haber toplam 407 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler