1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. VANGÖL TURNUVA İLE ANILIYOR
VANGÖL TURNUVA İLE ANILIYOR

VANGÖL TURNUVA İLE ANILIYOR

Urcan Vangöl U12 Futbol Turnuvası ülkemizden ve Türkiye’den 8 takımın katılımı ile bugün başlıyor.

A+A-

 

 

 

 

Geçtiğimiz yıl hayata gözlerini yuman eski Çetinkaya Türk Spor Kulübü başkanı Urcan Vangöl anısında U 12 takımların katılacağı bir turnuva düzenleniyor. Ana sponsorluklarını CYXP – Trading, Siemens, Nestle Su, Metgin Pazarlama, M. Arıkan Muhasebe’nin yaptığı, konaklama sponsorluğunu Malpas Otel, su sponsorluğunu Buzlat, sağlık sponsorluğunu Girne Özel Hastanesi ve ulaşım sponsorluğunu Yakın Doğu Üniversitesi’nin yaptığı Urcan Vangöl U12 Turnuvası ile ilgili basın toplantısı bugün Malpas Otel’de saat 18.30’da yapılacak. Turnuva programı düzenlenecek basın toplantısında açıklanacak. Bugün başlayacak turnuva Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı’nda oynanacak ve Çarşamba günü tamamlanacak.

 

SEKİZ TAKIM KATILIYOR

Urcan Vangöl U12 Futbol Turnuvası’na sekiz takım katılıyor. Bu takımlar Çetinkaya  Türk Spor Kulübü ,Yenicami Ağdelen Spor Kulübü, Küçük  Kaymaklı Türk Spor Kulubü,  Lapta Türk Spor Kulübü, Düzkaya ,Cevat Köprübaşı Futbol Akademisi, Sarıyer Spor kulübü ve BJK Spor Okulu (Antalya). Turnuva dört takımlı iki gruptan oluşacak ve her grupta takımlar 3’er maç oynayacaklar. Maç süreleri 15’er dakikadan iki devre olacak şekilde uygulanacak ve sadece final karşılaşması 20’şer dakikadan iki devre şeklinde oynanacak.

 

ÖDÜLLER

Bugün başlayacak ve Çarşamba günü tamamlanacak turnuvada özel ödüller de verilecek. Takımların turnuvada elde edeceği derecelere göre kupalar ve kafile üyelerine madalyalar verilecek. Ayrıca turnuvanın gol kralına Mustafa Defteralı Ödülü, en değerli oyuncuya Levent Soykut ödülü, en iyi kaleciye Avni Ozansoy Ödülü ve en centilmen oyuncuya Vedat Cipsi Ödülü verilecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 460 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler