1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. VADİLİ’DE TRANSFER KORKUSU
VADİLİ’DE TRANSFER KORKUSU

VADİLİ’DE TRANSFER KORKUSU

Vadili Türk Çiftçiler Birliği futbolcusu Hasan Özgür’ün Tatlısu’ya resmen verildiği açıklandı

A+A-

 

 

Vadili Türk Çiftçiler Birliği futbolcusu Hasan Özgür’ün Tatlısu’ya resmen verildiğini açıklayan kulüp başkanı Erhan Kaya, “Birçok futbolcumuza transfer teklifi var, endişeliyiz” diye konuştu

 

Telsim İkinci Ligi Doğu Grubu’nda mücadele eden Vadili Türk Çiftçiler Birliği, Telsim Süper Ligi ve Telsim Birinci Ligi’nde ara transfer döneminin başlamasıyla sıkıntı yaşamaya başladı.

Vadili Türk Çiftçiler Birliği futbolcusu Hasan Özgür’ün Tatlısu Halk Odası Spor Kulübü’ne resmen verildiğini açıklayan Kulüp Başkanı Erhan Kaya, “Birçok futbolcumuza transfer teklifi var. Kalecimiz Süleyman’a Küçük Kaymaklı talip. Adem Ertem, Seyfi ve Ahmet Sıtkı Demir’e Yeni Boğaziçi’nden teklif geldi. Daha dedikodu halinde duyduğumuz transfer teklifleri var. Endişeliyiz. Çünkü lider olduğumuz grupta şampiyonluğu kaybetme riskimiz var. Şampiyonluk zora girdi” şeklinde konuştu.

Telsim İkinci Liglerde ikinci devrenin başladığını, dolayısı ile ara transfer döneminin tamamlandığını belirten Başkan Kaya, “Telsim Süper Ligi ve Telsim Birinci Ligi’nde transfer devam ediyor. Başka bir değişle futbolcu veriyor, ancak alamıyoruz. Bu da bizleri zora sokuyor. Aslında Telsim 2’nci Lig kulüplerine haksızlık yapılıyor” iddiasında bulundu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 788 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler