1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Vadili’de antrenör Bülent Aytaç
Vadili’de antrenör Bülent Aytaç

Vadili’de antrenör Bülent Aytaç

Vadili Türk Çiftçiler Birliği Spor Kulübü 2011-2012 Futbol Sezonu için Teknik Direktör Bülent Aytaç ile anlaştı. Vadili Türk Çiftçiler Birliği Spor Kulübü Başkanı Erhan Kaya, “Sezonu yenilmeden tamamlayıp 3’üncü Lig’e yükseldik. Bu sezo

A+A-

Vadili’de antrenör Bülent Aytaç

 

·        Vadili Başkanı Erhan Kaya: “Sezonu yenilmeden tamamlayıp 3’üncü Lig’e yükseldik. Bu sezondaki hedefimiz, Bülent Aytaç Hocamızın da katkılarıyla 2’nci Lig’e yükselmektir”

 

Vadili Türk Çiftçiler Birliği Spor Kulübü 2011-2012 Futbol Sezonu için Teknik Direktör Bülent Aytaç ile anlaştı.

Vadili Türk Çiftçiler Birliği Spor Kulübü Başkanı Erhan Kaya, “Sezonu yenilmeden tamamlayıp 3’üncü Lig’e yükseldik. Bu sezondaki hedefimiz, Bülent Aytaç hocamızın da katkılarıyla 2’nci Lig’e yükselmektir” şeklinde konuştu. Kaya bunu başarırken, imkanları en iyi şekilde kullanmak istediklerini de sözlerine ekledi.

Köklü bir camia olan Vadili Türk Çiftçiler Birliği’nde görev yapacak olmanın mutluluğu ve gururunu yaşadığını belirten Teknik Direktör Bülent Aytaç ise, “Köklü bir camiaya geldim. Hedefi olan, yıllardır 2’nci Lig’de başarı olan bir takımda görev yapacağım. 2-3 yeni transferle, takımımız eski ruhu yakalayıp eski günlerdeki barışını yeniden elde edebilir” şeklinde konuştu.

Teknik Direktör Bülent Aytaç, başarının mümkün olduğunu, ancak bunu sporcu, taraftar ve yönetimin birlikte başaracağını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 637 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler