1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. UYUŞTURUCU BULUNAN SİGARAYI İÇİNCE RAHATSIZLANDI
UYUŞTURUCU BULUNAN SİGARAYI İÇİNCE RAHATSIZLANDI

UYUŞTURUCU BULUNAN SİGARAYI İÇİNCE RAHATSIZLANDI

Lefkoşa’da rahatsızlanarak hastaneye giden genç, uyuşturucu kullandığının tespiti üzerine arkadaşı ile birlikte tutuklandı.

A+A-
Lefkoşa’da rahatsızlanarak hastaneye giden genç, uyuşturucu kullandığının tespiti üzerine arkadaşı ile birlikte tutuklandı.

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, dün rahatsızlanarak Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne giden G.T. (K-15)’nin uyuşturucu madde kullandığından şüphe edilmesi üzerine polis tarafından yapılan ileri sorgulamasında, arkadaşı Z.K.(E-16) tarafından kendisine verilen ve içerisinde tütün ile karışık sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde bulunan sarma sigarayı içtikten sonra rahatsızlandığı tespit edildi. İki genç de tutuklandı.

ATM CİHAZINI KIRAN BİR KİŞİ TUTUKLANDI; 1 KİŞİ DE ARANIYOR

Esentepe -Tatlısu Anayolu üzerinde faaliyet gösteren “Blue Dream” isimli marketin park yerinde bulunan Türk Bankası’na ait ATM cihazını sert cisimle kırarak hasara uğrattıkları gerekçesiyle bir kişi tutuklandı bir kişi de aranıyor.

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, dün gece meydana gelen olayda zanlı olarak görülen İ.Ş. (E-35) tutuklandı. Y.B. (E-31) ise aranıyor.LEFKOŞA’DA KAVGA; 1 YARALI 3 TUTUKLU

Lefkoşa’da dün çıkan kavgada 1 kişi yaralanırken 3 kişi tutuklandı.

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, umumi bir yerde saat 16:00 sıralarında meydana gelen kavgada, C.K.(E-34), B.S.(E-38) ve S.K.(E-28), kendileri ile para konusunda tartıştığı gerekçesiyle G.B.(E-40)’nin vücudunun muhtelif yerlerine kasten ve kanunsuz olarak elleri ve ayakları ile vurarak ciddi şekilde darp etti.

Kavga sırasında G.B.(E-40)’nin tasarrufunda kanunsuz olarak bulundurduğu bıçakla sol kol altından bıçaklanan C.K.(E-34) Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedavi edilerek müşahede altına alındı. Kavgaya karışanlar tutuklandı.

Bu haber toplam 783 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler