1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÜYELERİN ONAYI ALINDI
ÜYELERİN ONAYI ALINDI

ÜYELERİN ONAYI ALINDI

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Mali Genel Kurulu dün Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Ahmet Sami Topcan Toplantı Salonu’nda yapıldı. 18 Temmuz 2011 – 2012 dönemini kapsayan KTSYD Mali raporu dünkü genel kurulda üyelerin onayına sunuldu. Saa

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Mali Genel Kurulu dün yapıldı

 

 

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Mali Genel Kurulu dün Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Ahmet Sami Topcan Toplantı Salonu’nda yapıldı. 18 Temmuz 2011 – 2012 dönemini kapsayan KTSYD Mali raporu dünkü genel kurulda üyelerin onayına sunuldu.

Saat 18.30’da gerekli nisabın sağlanamaması sonrası tüzük gereği yarım saat sonra nisap aranmaksızın toplantı açıldı.

Kurulun ilk bölümünde Divan Kurulu oluşturuldu. Divan başkanlığına Yücel Hatay, sekreterliklere Ahmet Ogan ve Serhan Kablan getirildi. Divan oluşumunun ardından faaliyet raporuna geçildi.

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz yaptığı konuşmada faaliyet raporu ile ilgili üyelere bilgiler verdi. Şu anda yapımı devam eden KTSYD Merkez Binası’nın yenileme çalışmaları ile ilgili bilgi veren Kaçmaz 24 yıllık mevcut binanın spor yazarlarına hitap etmesi için yenilemeye gidildiğini, bu binanın maliyetinin 400 bin TL’ye mal olacağını söyledi. Kaçmaz, tüm harcamaların kayıt altında olduğunu belirttikten sonra faaliyet raporu üyelerin onayına sunuldu ve oy birliği ile onaylandı.

KTSYD Yönetim Kurulu üyesi Bülent Kılıçoğlu, mali rapor hakkında üyeleri bilgilendirdi. Daha sonra mali rapor oy birliği ile onaylandı.

Mali raporda 358. 993.53 TL’lik gelir dikkat çekerken, KTSYD kasasında ise şu anda

118.000 TL’ye yakın meblağın bulunduğu belirtildi.

KTSYD Merkez Bina inşaatı için ise şu ana kadar 150.000 TL’lik harcama yapıldığı ve derneğin herhangi bir yere borcunun bulunmadığı da belirtildi. Genel kurulda dernek merkez binasıyla ilgili ilk günden bugüne kadar gelinen aşama da sinevizyon şeklinde üyelere gösterildi. Genel kurul dilek ve temennilerle sona erdi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 570 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler