1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Üyeler Ödül Gecesi’nde Buluştu…
Üyeler Ödül Gecesi’nde Buluştu…

Üyeler Ödül Gecesi’nde Buluştu…

Korineum Golf Üyeleri Keyifli Ödül Gecesi’nde Buluştu…

A+A-

 

Korineum Golf & Beach Resort Golf Kulübü tarafından her yıl düzenlenen Üyeler Ödül Gecesi bu yıl da keyifli geçen bir Gala Yemeği ile hafta sonu yapıldı.

Üyeler ödül gecesi, Korineum’un içinde bulunduğu yılın kulüp kaptanları tarafından hem üyelerin bir araya gelmesi sağlamak, hem de yıl boyunca düzenlenen Kulüp Turnuvalarının şampiyonlarının yeniden hatırlanması ve ödüllerin takdimi amacıyla organize ediliyor.

2015 yılı Kulüp Kaptanı Dilek Talay ve Bayan Kaptanı Linda Jones’un Korineum ekibi ile organize ettiği gece, her yıl olduğu gibi bu yıl da oldukça keyifli bir ortamda geçti. Gece, Korineum Golf üyeleri ve misafirlerin katılımı ile The Valley Restaurant’ta düzenlendi.

Ulaştırma Bakanı Sn. Hasan Taçoy’un da misafir olarak katıldığı gecede, Dr. Günay Çerkez, Eşi Dr. Hacer Çerkez ve Genel Müdür Umut Gürtunç da üyeleri özel gecede yalnız bırakmadı.

Saat 19:30’da lobide kokteyl resepsiyonu ile başlayan gece, saha sonra The Valley Restaurant da gala yemeği ile devam etti.

Gala Yemeği’ni yapılan konuşmalar ve ödül töreninin takip ettiği Ödül Gecesi’nde Müzik Grubu olarak son günlerin en çok sevilen gruplarından Gommalar sahne aldı.

Korineum Üyeler Ödül Gecesi aynı zamanda Kaptanların göreve veda ve yeni kaptanların göreve başlamasını kutlama amacı da taşıyor.

Bu haber toplam 718 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler