1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'Uuu miting var?'
Uuu miting var?

'Uuu miting var?'

Dün Sendikal Platform ve birçok örgüt Meclis önünde miting düzenledi. Meclis çalışanları da eylem ve mitinge katılınca Meclis dünkü oturumunu sabah yerine bugüne erteledi. Ancak sabah oturum var diye Meclis’e gelen Çalışma Bakanı Şerife Ünverdi, bi

A+A-

 

 

Dün Sendikal Platform ve birçok örgüt Meclis önünde miting düzenledi. Meclis çalışanları da eylem ve mitinge katılınca Meclis dünkü oturumunu sabah yerine bugüne erteledi.

Ancak sabah oturum var diye Meclis’e gelen Çalışma Bakanı Şerife Ünverdi, bir kez daha dünyadan bir haber olduğunu gözler önüne serdi, herkesi şaşkına çevirdi.

Ünverdi, basını karşısında görünce, “Günaydın arkadaşlar ne var ama” diye sordu.

Basın çalışanları da Bakan Ünverdi’ye miting ve eylem olduğunu söyleyince, “Uuu miting var e o zaman kaçayım” yönünde hayrete düşmüş bir cevap verirken, basın da Bakan Ünverdi’nin bu sözleri karşısında hayretler içerisinde kaldı.


Kalabalık ama etkisiz!..

Dünkü mitingde herkesin ortak fikri “Kalabalık ama etkisiz” olduğuna yönelikti. Kalabalık toplanmıştı ama ciddi bir koordinasyon bozukluğu vardı.

Örgütler Meclis önünde yerini almış, herkes hükümete en ağır lafları belki de haykıracaktı ancak olmadı.

Öyle bir durgunluk vardı ki kitleyi sürükleyici bir heyecan yaratılmamıştı ne yazık…


Eraslan korkuttu…

Eski Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası Başkanı Adnan Eraslan korkuttu. Geçtiğimiz hafta sonu evinde fenalaşan Eraslan, kalp krizi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı. Ancak yapılan tetkikler sonrası Eraslan’ın mide sorunu olduğu ortaya çıktı.

Gerekli müdahalenin yapılması için hastanede olan Eraslan dün izinli olarak hastaneden çıktı, mitinge geldi. Miting sonrası tekrardan tedavisini tamamlamak için hastaneye dönen Eraslan’a biz de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1423 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler