1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'ÜNVANIMIZI KORUYACAĞIZ'
ÜNVANIMIZI KORUYACAĞIZ

'ÜNVANIMIZI KORUYACAĞIZ'

Doğan Türk Birliği ve Milli Takım’ın başarılı futbolcusu Salih Güvensoy yeni sezon öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Güvensoy kaliteli bir takıma sahip olduklarını ve ligde ilk beş içerisinde yer alacaklarını belirtti. Güvensoy, 2012 – 2013

A+A-

 

 

 

SONUNA KADAR VARIZ... Doğan Türk Birliği’nin başarılı futbolcusu Salih Güvensoy, geçtiğimiz yıl kazandıkları DAIKIN Kıbrıs Kupası şampiyonluğu ünvanını korumaya çalışacaklarını söyledi. Güvensoy, şampiyonluk yarışında sonuna kadar yer alabilmek için sahaya çıkacaklarını belirtti

 

YENİDÜZEN SPOR SERVİSİ

 

Doğan Türk Birliği ve Milli Takım’ın başarılı futbolcusu Salih Güvensoy yeni sezon öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Güvensoy kaliteli bir takıma sahip olduklarını ve ligde ilk beş içerisinde yer alacaklarını belirtti. Güvensoy, 2012 – 2013 fubol sezonunda Süper Lig’de hedeflerinin üst sıralar olduğunu dile getirdi.

 

“YARIŞTA SONUNA KADAR VARIZ”

Beş senelik oturmuş bir kadrolarının doluğunu belirten Güvensoy, şampiyonluk yarışında da sonuna kadar yer alacaklarını, bu hedeften uzaklaşmamak için sahaya çıkacaklarını dile getirdi. İzmit Kartepe’deki kampın verimli geçtiğini söyleyen Güvensoy, genç oyuncuların yer aldığı kadrolarının dinamik bir kadro olduğunu söyledi.

 

“HERKES AYNI DÜŞÜNCEDE”

Geride bıraktığımız sezon DAIKIN Kıbrıs Kupası’nı 34 yıl sonra müzesine götüren Doğan Türk Birliği’nde hedefin aynı olduğunu söyleyen Salih Güvensoy, herkesin bu düşüncede olduğunu ve bu ünvanı korumaya çalışacaklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 488 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler