1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. UMUT VERMEDİLER: 0-0
UMUT VERMEDİLER: 0-0

UMUT VERMEDİLER: 0-0

Dün Atilla Topaloğlu Stadı’nda oynanan hazırlık maçında Süper Lig’in yeni ekibi Gençlik Gücü geçtiğimiz sezon güçlükle ligde kalan Göçmenköy’le karşılaştı.Karşılaşmanın genelinde Gençlik Gücü oyuna daha hakim görünürken Gömenköy ise kont

A+A-

 

 

Süper Lig’in yeni ekiplerinden Gençlik Gücü dün Atilla Topaloğlu Stadı’nda Göçmenköy ile 0-0 berabere kaldı. İki takımında henüz hazır olmadıkları gözlemlenirken alt sıralarda mücadele edebilecek takımlar arasında oldukları görüldü. 

 

 

Necmi Belge

 

Dün Atilla Topaloğlu Stadı’nda oynanan hazırlık maçında Süper Lig’in yeni ekibi Gençlik Gücü geçtiğimiz sezon güçlükle ligde kalan Göçmenköy’le karşılaştı.Karşılaşmanın genelinde Gençlik Gücü oyuna daha hakim görünürken Gömenköy ise kontra ataklarla golü aradı. Bu karşılaşmada Gençlik Gücü’nde Yenicami’den transferi düşünülen Emrah Şehsuvaroğlu yer alırken, Gençlik Gücü altyapısından gelen 16 yaşındaki Ahmet Can Tokmak dikkati çeken futbolcu oldu.

 

Oyunun ilk yarısında Gençlik Gücü atakları gol getirmezken Göçmenköy ataklarıda Gençlik Gücü defansında adeta eridi.İlk yarısı 0-0 sona eren karşılaşmanın ikinci yarısıda aynı tempoda devam ederken bu yarıda  zaman zaman tehlikeli ataklar geliştiren Gençlik Gücü’nde Ayker’in  ve Ata’nın vuruşları Göçmenköy kalesinde tehlikeli oldu.Orta sahasında bir türlü organize olamayan Göçmenköy’de ise Tabi hücumda etkili olan tek  futbolcuydu.

 

Bu karşılaşmada gerek Gençlik Gücü gerek Göçmenköy’ün henüz hazır olmadıkları gözlemlenirken alt sıralarda mücadele edecek takımlar arasında olabilecekleri görüldü.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 460 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler