1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Uluçay, 1 Ağustos nedeniyle Tuğgeneral Algan’ı kabul etti
Uluçay, 1 Ağustos nedeniyle  Tuğgeneral Algan’ı kabul etti

Uluçay, 1 Ağustos nedeniyle Tuğgeneral Algan’ı kabul etti

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, toplumsal dayanışmaya ihtiyaç duyulan günlerden geçildiğini kaydederek, “Popülizme kaçan duruşlar yerine, gerçekçi yaklaşımlarla dayanışma ve birlik içinde hareket edilmeli” dedi

A+A-

Uluçay, 1 Ağustos nedeniyle Güvenlik Kuvvetleri Komutanı (GKK) Tuğgeneral Tevfik Algan’ı kabul etti.
Meclis Şeref Salonunda gerçekleşen kabulde, GKK Yardımcısı Tuğgeneral Cemal Volkan, Polis Genel Müdürü Süleyman Manavoğlu ve diğer üst düzey komutanlar da hazır bulundu.
Cumhuriyet Meclisi’nden verilen bilgiye göre, Teberrüken Uluçay, kabuldeki konuşmasında, toplumsal dayanışmaya ihtiyaç duyulan günlerden geçildiğini ifade ederek, “Ülkenin gelişip güçlenmesi, ekonomisinin kalkınması için eskiden olduğu gibi bugün de dayanışma ve birlik içinde hareket edilmesi gerek” dedi.
Uluçay, özellikle bugünlerde ekonomik sıkıntılar nedeniyle yaşanan ve zaman zaman popülizme de kaçan duruşlar yerine, gerçekçi yaklaşımlarla, dayanışma ruhuyla, birlik içinde ve eskiden olduğu gibi mücadele edilmesi gerektiğini kaydetti.
 

ALGAN
Tuğgeneral Algan ise konuşmasında, 1 Ağustos kapsamında ziyaret gerçekleştirdiklerini belirtti.
Algan, Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nın, Türk Mukavemet Teşkilatı’nın devamı olarak bugün de görevini aynı duygularla sürdürdüğünü vurguladı. 

Bu haber toplam 434 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler