1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'ÜLKEYİ UBP’DEN KURTARACAĞIZ'
ÜLKEYİ UBP’DEN KURTARACAĞIZ

'ÜLKEYİ UBP’DEN KURTARACAĞIZ'

CTP-BG Genel Başkanı Yorgancıoğlu Çatalköy Ocak Örgütü balosunda parolayı açıkladı

A+A-

 

 

 

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu, günden güne kötüye giden ülkeyi UBP zihniyetinden temizleyeceklerini söyledi. Yorgancıoğlu, ekonominin dibe vurduğunu, yolsuzluk ve usulsüzlük iddialarının ayyuka çıktığını, Kıbrıs sorununda çıkmaza girildiğini vurguladı ve “Halkımız böyle bir tabloya layık değildir. CTP-BG olarak bunların tek tek hesabını soracağız” dedi.

CTP-BG Çatalköy Ocak Örgütü dayanışma balosu Cuma akşamı Malpas Otel’de yapıldı. Baloya CTP-BG Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu, Genel Sekreter Asım Akansoy, bazı Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, milletvekilleri, Girne İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu. Çatalköylü CTP-BG üye ve sempatizanların yoğun ilgi gösterdiği baloda, mücadelenin yoğunlaşmaya başladığı bugünlerde partililer moral depoladı.

CTP-BG Çatalköy Ocak Örgütü Başkanı Serhan Gözenkan açılışta yaptığı kısa konuşmada, partililerin her dönemde olduğu gibi bu dönemde de dayanışmaya gösterdikleri ilgiye teşekkür etti. Gözenkan, ülkenin içinde bulunduğu kötü koşullara rağmen moral değerlerin yüksek tutulması gereğine işaret etti.

Daha sonra mikrofona davet edilen CTP-BG Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu ise Çatalköylü partililere ‘daha çetin bir mücadeleye hazır olun’ mesajı verdi.

UBP hükümetinin ülkeyi bir yangın alanına çevirdiğini, Lefkoşa Türk Belediyesi’nin içler acısı bir duruma düşürüldüğünü kaydeden Yorgancıoğlu, bunların hesabını soracaklarını vurguladı.

Özkan Yorgancıoğlu, UBP zihniyetinin ülkeyi daha da kötüye götürmesine engel olmak için CTP-BG’nin bütün gücüyle mücadele vermeye devam edeceğini de belirtti.

Konuşmaların ardından Çatalköylü CTP-BG’liler gecenin ilerleyen saatlerine kadar müzik eşliğinde dayanışma balosunun tadını çıkardı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 698 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler