1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. UKÜ’LÜ ÖĞRENCİLERDEN 'YASAK'
UKÜ’LÜ ÖĞRENCİLERDEN YASAK

UKÜ’LÜ ÖĞRENCİLERDEN 'YASAK'

Sergide İletişim Fakültesi öğrencilerinin “Fotoğrafçılık” dersi kapsamında çektikleri fotoğraflar yer aldı.

A+A-

 

 

 

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) İletişim Fakültesi tarafından Kütüphane Fuayesi’nde “Yasak” konulu fotoğraf sergisi açıldı. Sergide İletişim Fakültesi öğrencilerinin “Fotoğrafçılık” dersi kapsamında çektikleri fotoğraflar yer aldı.

 

İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hikmet Seçim ile öğretim elemanları ve öğrencilerin katıldığı serginin açılışında konuşan Seçim, sergi ile ilgili olarak şunları söyledi: “ Öğrencilerinin her yıl farklı konularda fotoğraflarının sergilenmesinde büyük emeği olan ve Fakültemizin Fotoğrafçılık derslerini yürüten Yrd. Doç. Dr. Birsel Matara’ya ve bu sergideki fotoğrafları çeken öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Fotoğraf alanındaki başarı bu tür çabalar ve ilk deneyimlerle oluşuyor. Bu konuda yıllarını fotoğrafa vermiş Ara Güler’i öğrencilerimize örnek göstermek isterim. Üniversitemizden fotoğraf sanatına katkı sağlayacak, fotoğrafçı öğrencilerimizin yetişmesi bizleri gururlandıracaktır.”

 

Radyo - Televizyon Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Birsel Matara da UKÜ Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada “Öğrencilerimin çektikleri fotoğrafların sergilenmesi ve onların başarıları beni mutlu ediyor. Bu yılki temamızda “Yasak “ konusunu işledik, anlatmaya çalıştık. Ortaya güzel şeyler çıktığına inanıyorum. Sergimize katılan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Kütüphane Fuayesi’ndeki fotoğraf sergisi 21 Aralık Çarşamba gününe kadar gezilebilecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1621 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler