1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. UĞURAL, 'ARTIK YETER!' DEDİ
UĞURAL,  ARTIK YETER! DEDİ

UĞURAL, 'ARTIK YETER!' DEDİ

“Onlar yaptıkça ben kurumu kurtarmak için uğraştım…” diyen Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanı Çetin Uğural, “artık yeter” dedi: Tüm sınavlar ŞAİBELİ Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanı Çetin Uğural, bugüne kadar kurumu koruma, gü

A+A-

 

“Onlar yaptıkça ben kurumu kurtarmak için uğraştım…” diyen Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanı Çetin Uğural, “artık yeter” dedi:

Tüm sınavlar
ŞAİBELİ

 

Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanı Çetin Uğural, bugüne kadar kurumu koruma, güven vermeye çalışma adına uğraştığını ancak gelinen aşamada bunu daha fazla yapamayacağını belirtti,  ‘Artık susmayacağım’ dedi.

Kendi kendine kurumu kurtarmaya çalıştığını ifade eden Başkan Uğural, kurumu bu hale getirenlerinse ‘rahat’ olmasına isyan etti.

 

 “Siyasetçiler keyif yapacak, kendi çıkarları için hareket edecek, ben de hataları örtmeye, kurumla ilgili güven vermeye çalışacağım” şeklinde konuşan Kamu Hizmeti Komisyon Başkanı Çetin Uğural, ‘artık yeter’ dedi.

 

Bugüne kadar ‘Aman kurum, aman kurum’ diyerek hareket ettiğini belirten Uğural, sadece son yapılan sınavların değil, ‘tüm sınavların’ şaibeli olduğunu açıkladı.

 

HABERİN AYRINTILARI BUGÜN YENİDÜZEN’DE

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1825 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler