1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. UĞUR BARANİ BİRİNCİ
UĞUR BARANİ BİRİNCİ

UĞUR BARANİ BİRİNCİ

3’üncü Besim Zurnacı Anı Darts Turnvuvası tamamlandı

A+A-

 

 

 

 

Lefkoşa Darts Birliği’nin merhum Sporcusu Besim Zurnacı anısına organize ettiği 3. Besim Zurnacı Anı Darts turnuvasında Uğur Barani şampiyon oldu.

Çarşamba akşamı Küçük Kaymaklı Spor Kulübü’nde toplam 40 sporcunun katılımı ile gerçekleşen organizasyonun yarı final maçlarında rakibi Mustafa Awwad’ı 3-0 mağlup eden Uğur Barani ve rakibi Reha Özkarapınar’ı 3-2 mağlup eden Tanser Tilki final oynama hakkı elde ettiler. Finalde son günlerin formunda sporcusu Tanser Tilki’yi 4-1 mağlup eden Barani  gecenin şampiyonluğunu kazanırken, bu yıl üçüncüsü gerçekleşen organizasyonda ikinci kez şampiyon olma başarısını da göstermiş oldu. Tanser Tilki’nin ikinci olarak tamamladığı turnuvanın final maçından evvel oynanan üçüncülük maçında Reha Özkarapınar rakibi Mustafa Awwat’ı 3-0 mağlup ederek üçüncülüğü elde etti.

 

ÖZEL ÖDÜLLER

Toplam 1000 TL nin dağıtıldığı gecenin özel ödüllerini ise, 13 Darts’ta bitirdiği oyunla Uğur Barani en Az Darts’ta Bitirme ödülünü kazanırken, Alin Patru 180 sayı atarak En Yüksek Sayı Atma ödülünü ve Yurdaer Bürüncük ise 138 sayıdan bitirdiği oyunla En Yüksek Sayıdan Bitirme Ödülünü kazanmış oldu.

3. Besim Zurnacı Anı Darts Turnuvasında dereceye girenlere ödülleri Lefkoşa Darts Birliği Başkanı Avşın Kanatlı, Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu Merkez Hakem Komitesi Başkanı Musa Altuntaş tarafından verildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 467 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler