1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'UFUK VE EMRE İLE YOLA DEVAM'
UFUK VE EMRE İLE YOLA DEVAM

'UFUK VE EMRE İLE YOLA DEVAM'

Geçtiğimiz salı günü sona eren ara transfer sonrası, ara transferi YENİDÜZEN’e değerlendiren Küçük Kaymaklı Başkanı Ali Başman, ara transferde gündeme gelen kaleci takaslarının gerçekleşememesi sorunu ile ilgili olarak, Ali Duvarcı - Mehmet Özeralp,

A+A-

 

 

Başman, Duvarcı - Özeralp ve Duvarcı - Arabacıoğlu takaslarının gerçekleşmemesinin kendilerini üzmediğini söylerken, ikinci devrede kalenin genç Ufuk ve Emre’ye emanet olduğunu dile getirdi

 

Necmi Belge

 

Geçtiğimiz salı günü sona eren ara transfer sonrası, ara transferi YENİDÜZEN’e değerlendiren Küçük Kaymaklı Başkanı Ali Başman, ara transferde gündeme gelen kaleci takaslarının gerçekleşememesi sorunu ile ilgili olarak, Ali Duvarcı - Mehmet Özeralp, Ali Duvarcı - Erdinç Arabacıoğlu takaslarının olmamasının kendilerini üzmediğini dile getirdi.

Bu konunda K.Kaymaklı olarak, kendilerinin iyi niyetli bir çaba gösterdiklerini ancak, çıkan bazı pürüzleri aşamadıklarını belirten Başman, netice olarak iki genç kaleci Ufuk Şimşek ve Emre Nalbant ile yollarına devam edeceklerini açıkladı.

Başkan Başman, Ali Duvarcı ile tüm ilişkilerini kestiklerini ve Duvarcı’nın sezon sonunda istediği kulübe gidebileceğini vurguladı.

 

“KAYBEDİLEN PUANLARDA DUVARCI’NIN DAMGASI VAR”

İki genç kalecinin çok yetenekli olduklarını ve sadece deneyimlerinin eksik olduğunu ifade eden Başman, bunu da gelinen süreç içerisinde giderileceğine olan inancını dile getirdi. Zaten, Kaymaklı’nın ligin ilk yarısında kaybettiği kritik puanlarda Ali Duvarcı’nın yediği hatalı gollerinin damgası olduğunu anımsatan Başkan Başman, bu takasların olmamasından dolayı transfere ayırdıkları 150 bin TL’nin kasalarında kaldığını, takımın durumunun ise kendi söylemiyle bu saatten sonra daha iyi olup daha kötü olmayacağının altını çizdi.

Başman son olarak, şampiyonluk için kadrolarının yeterli olduğunu ve şampiyonluğun en büyük adayı olduklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 816 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler