1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. UFÜ Özgür Bolat’ı ağırladı
UFÜ Özgür Bolat’ı ağırladı

UFÜ Özgür Bolat’ı ağırladı

Türkiye’nin önemli eğitim bilimcilerinden Dr. Özgür Bolat’ın söyleşi ve imza günü Uluslararası Final Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

A+A-

Eğitim alanında önemli akademik çalışmaları bulunan, eğitim danışmanlığı ve köşe yazarlığı da yapmakta olan Türkiye’nin önemli eğitim bilimcilerinden Dr. Özgür Bolat’ın söyleşi ve imza günü Uluslararası Final Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Üniversite akademisyenleri ve öğrencileriyle bir araya gelerek sohbet toplantısı gerçekleştiren Bolat, söyleşi sonrasında “Beni Ödülle Cezalandırma” isimi kitabını Uluslararası Final Üniversitesi öğrencileri için imzaladı.

BOLAT, VİZYON SAHİBİ BİREYLERİN MUTLU OLABİLECEĞİNE VURGU YAPTI

Uluslararası Final Üniversitesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen seminerde Bolat, üniversite akademik personeli ve öğrencilerine interaktif bir sunum gerçekleştirdi. Bolat, başarı ve mutluluk kavramları üzerinde durduğu konuşmasında, çocukların yetiştirilmesi sürecinde yapılan yaygın hatalar konusunda örnekler verdi. Vizyon ve hedef sahibi olmak arasındaki farklara değinen Bolat, dış ve iç kaynaklı eğitim konularına değindi.

ÖZGÜR BOLAT KİTAPLARINI ULUSLARARASI FİNAL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN İMZALADI

Çocuk eğitimi ve psikolojisi alanında eserlere de sahip olan Bolat’ın imza günü de gerçekleştirildi. Bolat, söyleşi sonrasında Uluslararası Final Üniversitesi Tangül Çağıner Kütüphanesi’nde “Beni Ödülle Cezalandırma” isimli kitabını Uluslararası Final Üniversitesi öğrencileri için imzaladı. Yoğun ilgi gösterilen imza gününde öğrenciler kitaplarını imzalatırken Bolat’la birebir sohbet etme imkanı da yakaladı.

 

 

Bu haber toplam 1322 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler