1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Ucuz atlatıldı
Ucuz atlatıldı

Ucuz atlatıldı

Üç aracın, dün sabaha karşı Çatalköy yakınlarında birbirine girdiği kaza ucuz atlatıldı, sürücülerin hafif yaralandığı kaza, maddi hasar ile atlatıldı.

A+A-

YENİDÜZEN

Çatalköy’de Beşparmaklar Caddesi üzerinde dün sabaha yakın, saat 02.00 sularında meydana gelen kazada, MZ 034 plakalı Porsche marka salon araç sürücüsü, aşırı sürat ve dikkatsizlik sonucu yoldun sağına geçerek, karşıdan gelen araca çarptı.  

MZ 034 plakalı Porsche marka salon aracın karşı istikametten gelen Lıudmyla Erdık (K-37) yönetimindeki NP 046 Z plakalı salon araca çarpması ile meydana gelen kazada, NP 046 Z plakalı araç, çarpmanın etkisiyle savrularak, Ayşe Özgüney (K-24) yönetimindeki PN 071 plakalı salon araca arkadan çarptı. 

Kazada yaralanan araç sürücüleri Ayşe Özgüney ve Lıudmyla Erdık’ın, Girne Dr. Akçiçek Hastanesi’ne kaldırılarak görmüş oldukları ilk yardım tedavisinden sonra acil serviste müşahede altına alındığı öğrenilirken, araçlarda maddi hasar meydana geldiği belirtildi.

 

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgide;

“21.06.2018 tarihinde saat 02.10 raddelerinde Çatalköy’de Beşparmaklar Caddesi üzerinde batı istikametine doğru seyreden sürücü MZ 034 plakalı Porsche cyenne marka salon araç sürücüsünün aşırı sürat ve dikkatsizliği sonucu yolun sağına geçti ve o esnada kaşı istikametten gelmekte olan Esentepe’de sakin Lıudmyla ERDIK (K-37) yönetimindeki NP 046 Z plakalı Ford Fiesta marka salon aracın ön kısmına aracının ön kısmı ile çarpmıştır. Çarpmanın etkisi ile NP 046 plakalı aracı ileriye doğru savurması sonucu o esnada anayol üzerinde doğu istikametine doğru seyreden Esentepede sakin Ayşe ÖZGÜNEY (K-24) yönetimindeki PN 071 plakalı Toyota marka salon aracın ön kısmı ile NP 046 plakalı aracın arka kısmına aracının ön kısmı ile çarpmıştır. Kaza sonucu NP 046 plakalı araç ile PN 071 plakalı araç sürücüleri yaralanarak kaldırıldıkları Girne Dr. akçiçek Hastahanesinde görmüş oldukları ilk yardım tedavisinden sonra acil serviste müşahede altına alındılar. Kazada MZ 034 plakalı araca 70.000TL, NP 046Z plakalı araca 50.000TL, PN 071 plakalı araca ise 20.000TL tahmini hasar oldu. Tahkikat devam etmektedir.” denildi.

Bu haber toplam 1120 defa okunmuştur
Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler