1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÜÇÜNCÜLÜK BUĞRA-GÜLBEN’İN
ÜÇÜNCÜLÜK BUĞRA-GÜLBEN’İN

ÜÇÜNCÜLÜK BUĞRA-GÜLBEN’İN

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Hopa Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği 14. HOPAPORT Plaj Voleybolu Bayan ve Erkekler Türkiye Kupası Şampiyonası dün oynanan maçlarla tamamlandı. 4-8 Temmuz tarihlerinde gerçekleşen turnuvanın bayanlar üçüncülük ma

A+A-

 

 

 

 

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Hopa Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği 14. HOPAPORT Plaj Voleybolu Bayan ve Erkekler Türkiye Kupası Şampiyonası dün oynanan maçlarla tamamlandı.

4-8 Temmuz tarihlerinde gerçekleşen turnuvanın bayanlar üçüncülük maçında iki ekibimizi karşı karşıya getiren maçtan Buğra Eryıldız- Gülben Şahin çifti galip ayrıldı.

Turnuvada erkeklerde mutlu sona Selçuk Şekerci-Murat Giginoğlu ulaşırken, bayanlarda ise birincilik kürsüsüne çıkan isimler Gizem Giraygil-Erin Borske Gray oldu.

 

İKİ EKİBİMİZ KARŞILAŞTI

 

Bayanlarda önceki gün oynanan maçlar sonunda rakiplerine mağlup olan iki ekibimiz Çağla Kumova- Meliz Örtunç ikilisi ile Buğra Eryıldız- Gülben Şahin çifti üçüncülük karşılaşmasında karşı karşıya geldi.

Çağla Kumova - Meliz Örtunç ile Buğra Eryıldız - Gülben Şahin arasında oynanan maçta 2-0’lık sonuçla gülen taraf Buğra Eryıldız - Gülben Şahin oldu ve turnuvayı üçüncü olarak tamamladı. Buğra ve Gülben bu sonuçla üçüncülük ödülü olan 1.000 TL’nin sahibi olurlarken, 750 TL ödülün sahibi ise Çağla Kumova - Meliz Örtunç çifti oldu.

Turnuvada üçüncü olan Buğra Eryıldız - Gülben Şahin çiftine ödülleri Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Ekşi tarafından verilirken, dördüncülük ödülleri ise sahipleri Çağla Kumova - Meliz Örtunç çiftine Turnuva Koordinatörü İbrahim Dağıstanlı tarafından verildi.

 

İKİ BİN VOLEYBOL SEVER İZLEDİ

 

Turnuvanın final maçlarını Hopa Kaymakamı Abdullah Akdaş, Hopa Belediye Başkanı Turan Kasımoğlu, Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Çakmak ile Mustafa Ekşi, KKTC Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya, asbaşkan Hasan Zabitoğlu, HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer, AYDER SU Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Akbeniz, sponsor firmaların yönetici ve temsilcileri ile Hopa Arena’nın tamamını dolduran yaklaşık iki bin Hopalı voleybol sever izledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 883 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler