1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. UBP'NİN İFTAR YEMEĞİNE EROĞLU DOPİNGİ
UBPNİN İFTAR YEMEĞİNE EROĞLU DOPİNGİ

UBP'NİN İFTAR YEMEĞİNE EROĞLU DOPİNGİ

UBP Güzelyurt İlçe Örgütü, dün akşam iftar yemeği verdi, yemeğe katılan Cumhurbaşkanı Eroğlu, UBP'lilere "birlik, beraberlik" mesajı verdi.

A+A-

 

 

 

 

Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nun da katılımıyla dün gece UBP Güzelyurt İlçe Örgütü’ne verdiği iftar yemeğinde konuşan Başbakan Küçük, CTP hükümeti döneminde ülkedeki birçok dengenin bozulduğunu ve her alanda gerileme yaşandığını belirterek, UBP hükümeti iktidara geldikten sonra ülkeyi her alanda canlandırmak ve ayakları üzerinde durdurabilmek için gayret içerisine girdiğini anlattı.

 

Küçük, bozulan ekonomiyi düzeltmek, anavatanla ilişkileri geliştirmek, ülkeyi yeniden üretken duruma getirebilmek için 2 yılı aşkın bir süredir çalıştıklarını belirterek, alınan tedbirlerle gelinen noktanın sevindirici olduğunu, üretken toplum olma durumuna yeniden gelinmeye başlandığını kaydetti.

 

 

Küçük, Güzelyurt halkının zaman zaman umutsuzluğa kapıldığını kaydederek, Cumhurbaşkanı Eroğlu’nun görüşmecilik görevini üstlenmesi, Türkiye Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözleri ve bölgedeki yatırımların artması ile Güzelyurtluların bölgeye sahip çıkmaya başladığını söyledi.

 

EROĞLU

Gecede söz alan Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu da, Lefke’nin kurtuluş törenlerine katılmak amacıyla bölgede bulunduğunu ve UBP’nin iftar yemeğine de katıldığını anlatarak, gerek genel seçimlerde gerekse cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kendisine verilen destekten dolayı bölge halkına teşekkür etti.

Eroğlu, 1975 yılından itibaren UBP’de görev almış biri olarak, UBP’deki birlik, beraberlik ve başarının sürmesini diledi.

 

Başbakan İrsen Küçük’ün Mardin Restoran’da verdiği iftar yemeğine Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu yanında UBP Genel Sekreteri Ertuğrul Hasipoğlu, Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, Maliye Bakanı Ersin Tatar, Milletvekilleri Ahmet Çaluda ve Mutlu Atasayan, Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, Lefke Belediye Başkanı Mehmet Zafer, Güzelyurt Kaymakamı Menteş Gündüz ve UBP Güzelyurt İlçesi Örgütü üyeleri katıldı.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 658 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler