1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. UBP'DE YENİ KRİZ
UBPDE YENİ KRİZ

UBP'DE YENİ KRİZ

UBP kurultayı öncesinde Başbakanlık’a istihdam edildiği söylenen 23 kişinin istihdamın resmileşmemesi UBP’de yeni bir kriz doğmasına neden oldu. İşe alınacaklar listesinde kızı da bulunan UBP Dikmen delegesi, Muhtarlar Birliği Başkanı Hüseyin

A+A-

 

 

 

UBP kurultayı öncesinde Başbakanlık’a istihdam edildiği söylenen 23 kişinin istihdamın resmileşmemesi UBP’de yeni bir kriz doğmasına neden oldu. İşe alınacaklar listesinde kızı da bulunan  UBP Dikmen delegesi, Muhtarlar Birliği Başkanı Hüseyin Barbet YENİDÜZEN’e konuştu:

 

'KANDIRILDIK'

 

Başbakan İrsen Küçük’ün, kurultay delegeleri ile yakın ilişkisi olan kişilerin işe aldığını söyleyerek oy topladığı söyleyen UBP delegesi Hüseyin Barbet “İrsen Bey bizi kandırdı, oylarımızı aldı, verdiği sözü tutmadı” diye konuştu.

  

LİSTE YENİDÜZEN’DE YAYINLANDI…

 

Kurultaya saatler kalan YENİDÜZEN’de yayınlanan 23 kişilik istihdam listesinde adı bulunan, UBP Dikmen Delegesi Hüseyin Barbet, yayınlanan haberin doğru olduğunu ancak verilen sözün tutulmadığını söylüyor.

 

BAKANLIK MÜDÜRÜ KÖYDE GEZDİ…

 

Son olarak UBP Genel Kurultayı’ndan bir gece önce, Turizm Çevre ve Kültür Bakanlığı Müdürü Mustafa Erişmen’in Dikmen bölgesinde yaklaşık 8 delegeyi ziyaret ettiğini ifade eden Barbet, Erişmen’in elinde bulunan işe alma belgesi ile bu delegelerden oy talep ettiğini iddia etti.

 

 

Haberin ayrıntıları bugün YENİDÜZEN’de

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2285 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler