1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ‘UBP'de operasyon şart!..’
‘UBPde operasyon şart!..’

‘UBP'de operasyon şart!..’

Lefkoşa Belediye Başkanı Cemal Bulutoğluları, yeni söylemleri ile yine gündeme gelecek. Dün sabah AS TV’de Levent Özadam’ın programına katılarak ilginç açıklamalar yaptı. Bulutoğluları, UBP içerisinde bir operasyonun şart olduğunu söyleyerek

A+A-

 

Lefkoşa Belediye Başkanı Cemal Bulutoğluları, yeni söylemleri ile yine gündeme gelecek. Dün sabah AS TV’de Levent Özadam’ın programına katılarak ilginç açıklamalar yaptı.

Bulutoğluları, UBP içerisinde bir operasyonun şart olduğunu söyleyerek, “Parti içinde kazan kaynıyor ama kazanda kaynayanlar, aşağı düşecek olanlar belli değil” dedi.

“Kazandan düşecek olanları görelim” diyen Bulutoğluları, Başbakan İrsen Küçük’e de destek verdi.

Bulutoğluları, “Ona yardımcı olmaları lazım. Bazı arkadaşlar onu yolda bırakıyor. Onlarla ilgili Başbakan’ın tedbir alması gerekli. Bu iş, takım işidir, birkaç kişi takımı farklı kulvarlara çekiyorsa, değiştirmesi gerekir. Operasyon şart” dedi.

Ancak UBP ile geleceğini net olarak çizemeyen Bulutoğluları, “Önümüzdeki dönem ne olur bilmem ama şuan da UBP’deyim” açıklamasını yaptı.


 

UBP’den 30 genç istifa etmiş…

UBP kulislerinden gelen bilgilere göre, dün 30 genç UBP’ye istifasını sunmuş. Parti içi yaşanan kavgalara ve partizanlıklara daha fazla dayanamayan 30 genç partisi ile yollarını ayırmış. Bu gençlerin şimdi hangi siyasi parti içerisinde hareket edeceği de UBP’de konu olmuş.

Kulisler, gençlerin bir süre önce kurulan Demokrasi ve Güven Partisi’ne yani eski UBP başkanı da olan Tahsin Ertuğruloğlu’nun yanında yer alacağını konuşuyor.

Bu ne kadar gerçekleşir bilinmez ama UBP’deki kazan iyice kaynıyor.


 

UBP Yeşilyurt binası berber dükkanı mı?

UBP Yeşiyurt Örgüt Başkanı, örgüt binasını berber dükkanı yapmış. Ama dükkanın ne belediyeye ne de yetkili mercilere kaydı kuydu varmış.

Vatandaşlar, birçok makama şikayette bulunsa da işleten örgüt başkanı diye bir şey yapılmamış.

Şimdi soruyoruz?

-Örgüt binası berber dükkanı mı oldu?

-Kaydı  var mı?

-İşletme izni var mı?

-Yetkili makamlar şikayetleri değerlendirdi mi?

 

 

 

 

Bu haber toplam 1880 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler